1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół oraz złożone w minionym tygodniu na Kościół prześladowany.
 2. W kiosku przeprowadzamy kwartalną zbiórkę na budowę organów. W kiosku można też nabyć modlitewnik rycerski i patriotyczny kalendarz (wydanie książkowe) oraz kolorowe lampiony adwentowe na roraty.  
 3. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczamy na nasze diecezjalne seminarium duchowne.
 4. Jest już dostępna książka intencji na 2020 rok. Można rezerwować Msze na cały przyszły rok szczególnie z okazji ważnych rocznic i jubileuszy.
 5. W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienie: w poniedziałek bł. Karoliny Kózkówny, we środę św. Rafała Kalinowskiego, we czwartek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, w piątek św. Cecylii.
 6. Chór „Cantate Dei Gloriam” zaprasza na próby w każdą środę o godz. 19:30.
 7. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 18:00 Msza zbiorowa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii.
 8. Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza we czwartek po Mszy św. wieczornej na adorację i uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W godz. 20:00-20:30 odbędzie się modlitwa wstawiennicza.
 9. Wspólnota Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza w piątek 22 listopada po Mszy św. wieczornej w sali domu parafialnego na kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne.
 10. Rycerze Jana Pawła II w piątek o godz. 19:00 zapraszają na zebranie chorągwi św. Hieronima w sali przy kancelarii.
 11. W sobotę o godz. 9:00, w kościele, odbędzie się zbiórka dla kandydatów na ministrantów. O godz. 10:00, na plebanii odbędzie się zbiórka dla wszystkich ministrantów.
 12. Próba scholi „Iskierki Miłości” odbywa się o godz. 9:30 w sali domu parafialnego.
 13. Pan Czesław, nasz kościelny, rozprowadza opłatki. W tym tygodniu będzie to rejon ulicy Wodociągowej i część ul. Piłsudskiego w Sulejówku oraz Szklarniowa, Mazowiecka i Wiślana w Warszawie-Wesołej.
 14. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Chrystusa Króla, czyli ostatnią niedzielę roku liturgicznego. Na Mszy o godz. 13:00 będzie oprawa muzyczna przygotowana przez chór parafialny natomiast o godz. 18:00 przez zespół młodzieżowy. W tym dniu rozpoczniemy też bezpośrednie przygotowanie do beatyfikacji Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego.
 15. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczymy na spłatę naszych zobowiązań za prace wykonane wokół kościoła.
 16. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 w sali na plebanii odbędzie się spotkanie dla pielgrzymów, którzy w październiku odwiedzali z ks. proboszczem Rzym i okoliczne Sanktuaria.
 17. W przyszłą Niedzielę na Mszy Świętej o godz. 18:00 będziemy gościć ks. Michała Dziedzica – duszpasterza młodzieży. Po Mszy poprowadzi on spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodzin.
 18. W związku z zainteresowaniem i licznymi pytaniami zapowiadamy, że Roraty, podobnie jak to już było w minionym roku, będą w naszej parafii rano o 6:45 tak, by dzieci mogły zdążyć do szkoły (6 grudnia wyjątkowo ze względu na Świętego Mikołaja będą o 6:30). Po Mszy roratniej będzie organizowany dla dzieci posiłek. Roraty rozpoczniemy w poniedziałek 2 grudnia.
 19. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zachęca do wzięcia udziału w akcji „Polak z sercem”. Do 24 listopada do przygotowanych koszy w kościele zbieramy żywność i środki chemiczne na paczki dla polskich rodzin na Ukrainie i Białorusi.
 20. Zapowiadamy, że w poniedziałek 25 listopada o godz. 18:45 zaplanowane zostało zebranie z katechetami, a o 19:30 zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 21. Zapowiadamy, że 7 grudnia odbędzie się jednodniowa pielgrzymka „Iskierek Miłości” i Ministrantów, do Niepokalanowa oraz na sztukę teatralną do Seminarium Duchownego naszej diecezji. Więcej informacji i zapisy w przyszłym tygodniu u ks. Pawła.
 22. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu Niedzielnym” polecamy wywiad z nowożeńcami Gabrielą i Adamem, w którym dają świadectwo o wychodzenia z nieczystości, sposobach rozbrajania zła i prawdziwym szczęściu. W tygodniku „Idziemy” polecamy wiele ciekawych artykułów dotyczących obrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci, oraz o tym jak możemy angażować się w pomoc ubogim, cierpiącym i sierotom.