1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów oraz złożone w minionym tygodniu na na spłatę zobowiązań za prace kamieniarskie wykonane przy naszym kościele.
 2. Dziś racji I niedzieli miesiąca po Mszy o godz. 13.00 odprawimy Litanię do Imienia Jezus a po Mszy wieczornej Nieszpory Eucharystyczne.
 3. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczamy na dzieła charytatywne Parafialnej Caritas.
 4. Jest już dostępna książka intencji na 2020 rok.
 5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa, w sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 6. Chór „Cantate Dei Gloriam” zaprasza na próby w każdą środę o godz. 19:30.
 7. We środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii.
 8. W I czwartek miesiąca Wspólnota SNE zaprasza o godz. 18:00 na Mszę św. z modlitwą o powołania.
 9. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza kolejny raz do wzięcia udziału w akcji „Polak z sercem”. Do przygotowanych koszy w kościele będziemy zbierać żywność długotrwałą dla polskich rodzin na Ukrainie i Białorusi. Akcja rozpocznie się 11 listopada i będzie trwać do 24 listopada.
 10. Zebranie Rodziny Różańcowej odbędzie się w sobotę 9 listopada po Mszy św. wieczornej.
 11. W sobotę 9 listopada o godz. 9:00, w kościele, odbędzie się zbiórka dla kandydatów na ministrantów. O godz. 10:00, na plebanii odbędzie się zbiórka dla wszystkich ministrantów. Trening piłki nożnej odbędzie się na boisku SP 353 w godz. 11:00-13:00 (jeśli będzie dobra pogoda).
 12. Od niedzieli 10 listopada rozpoczniemy kwartalną zbiórkę ofiar na budowę organów.
 13. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
 14. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez KSM. Obowiązkowo zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
 15. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.
 16. W naszym dekanacie, w parafii św. Feliksa z Kantalicjo, przy ul. Kościuszkowców 85 w Marysinie Wawerskim, w dniach do 11 listopada będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w monstrancji z Medjugorie. Razem otoczmy świat modlitwą o pokój w ludzkich sercach, rodzinach i na całym świecie. Więcej informacji znajdziemy na plakacie w kruchcie kościoła.
 17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł o świętych – nie tylko tych, którzy już są w Niebie. Także o tym jak zostać świętym już tu, na ziemi. W tygodniku „Idziemy” polecamy artykuł o wartości bezżeństwa w Kościele, a także tym jak skutecznie pomóc naszym bliskim zmarłym.
 18. Zachęcamy do obejrzenia filmu „Nieplanowane”, który wszedł 1 listopada do polskich kin. Opowiada on o najbardziej kontrowersyjnym i polaryzującym społeczeństwo temacie naszych czasów i pokazuje kulisy branży aborcyjnej w USA.