1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów oraz złożone w minioną niedzielę na parafialną Caritas.
 2. W kiosku pod chórem trwa kwartalna zbiórka dobrowolnych ofiar na organy.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 4. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczamy na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
 5. W poniedziałek 9 września w sali domu parafialnego odbędzie się zebranie osób zapisanych na październikową pielgrzymkę do Italii. Zwolniło się jedno miejsce. Informacja w zakrystii.
 6. W piątek przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Chryzostoma, a w sobotę będziemy obchodzić święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 7. Chór „Cantate Dei Gloriam” zaprasza na próby w każdą środę o godz. 19:30. Zachęcamy również nowych miłośników śpiewu.
 8. Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza we czwartek o godz. 19:30 na spotkanie formacyjne w sali domu parafialnego.
 9. Schola dziecięca „Iskierki Miłości” zaprasza w sobotę o godz. 10:00 na pierwszą powakacyjną próbę. Mile widziani są też nowi kandydaci i kandydatki do scholii.
 10. Zbiórka ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.
 11. Chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami, proszeni są, wraz z rodzicami, o zgłoszenie się do ks. Pawła w zakrystii.
 12. W piątek po Mszy Świętej o godz. 18:00, zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie i procesję światła z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
 13. W sobotę 14 września w auli SP385 o godz. odbędzie się spektakl i spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 14. Osoby, które chciałyby uczestniczyć w wydarzeniu duszpasterskim „Polska pod Krzyżem” proszone są o kontakt z ks. Pawłem.
 15. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:30 w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców. Prosimy wziąć na to spotkanie długopis i pieniądze na cele organizacyjne.
 16. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 18:00 młodzież z KSM zaprasza na prowadzoną Adorację Najświętszego Sakramentu.
 17. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii księdza Wincentego Witalisa Myszona z Białorusi, który będzie głosił Słowo Boże i zbierał ofiary na kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Fatimskiej w Lelczycach.
 18. Rozpoczął się już rok szkolny, zachęcamy więc do zapoznania się z treścią przypomnienia i apelu, który jest zamieszczony na ostatniej stronie gazetki parafialnej, dotyczącego bardziej świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia we wspólnocie ludzi wierzących.
 19. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł wyjaśniający jak uchronić dziecko przed zagrożeniami, które może spotkać w internecie. W tygodniku „Idziemy” polecamy7 artykuł ks. Henryka Zielińskiego pod tytułem „Powróćmy do Boga”.
 20. Zapowiadamy, że Sakrament Bierzmowania będzie udzielony młodzieży (po rocznej formacji) w dniu parafialnego odpustu 29 września o godz. 13:00.
 21. Sakrament Bierzmowania dla osób dorosłych (które z różnych przyczyn nie przyjęły go wcześnie) udzielany jest w Katedrze Warszawsko-Praskiej po wcześniejszym odbyciu Kursu przygotowującego w parafii katedralnej przy ul. Floriańskiej 3 na Pradze. Najbliższy Kurs rozpoczyna się 16 września. Szczegóły w zakrystii i kancelarii.
 22. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.