1.  Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów.
  2. Dziś z racji I Niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 będzie Litania do Imienia Jezus, po Mszy wieczornej Nieszpory Eucharystyczne.
  3. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczamy na dzieła parafialnej Caritas.
  4. We wtorek obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte o godz. 7:00 i 18:00. We czwartek wspomnienie św. Dominika. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. W sobotę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  5. We środę o godz. 18:00 odprawimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji „Woda Żywa” zaprasza na spotkanie w sali domu parafialnego.
  7. W sobotę o godz. 19:00 w domu parafialnym odbędzie się konferencja chrzcielna, dla rodzin, które w sierpniu podają dzieci do Chrztu.
  8. W sobotę Msza św. wieczorna będzie sprawowana wg formularza niedzielnego.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” znajdziemy wiele ciekawych artykułów pogłębiających wiarę. W tygodniku „Idziemy” szczególnie polecamy artykuł ks. Marka Dziewieckiego pod tytułem „marsze nienawiści”, w którym autor tłumaczy o co właściwie chodzi, w dość często organizowanych, tak zwanych marszach równości.