1.  Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów oraz złożone w minioną niedzielę na parafialną Caritas.
  2. Ofiary składane dziś na tacę w całości przeznaczymy na spłatę naszych zobowiązań.
  3. Dziś dzień imienin Arcybiskupa seniora Henryka Hosera SAC, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  4. W tym tygodniu: w poniedziałek przypada wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  5. W środę o godz. 18:00 odprawimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. We czwartek po Mszy św. o godz. 18:00 Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji „Woda Żywa” zaprasza na uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zakończone modlitwą wstawienniczą o godz. 20:00.
  7. W sobotę Msza św. wieczorna będzie sprawowana wg formularza niedzielnego. Taka praktyka będzie stosowana w naszej parafii już na stałe we wszystkie soboty.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” znajdziemy szczegółowe wyjaśnienie czym jest szkaplerz i skąd pochodzi niezwykła moc tych dwóch malutkich skrawków materiału z wizerunkami Matki Boskiej z Góry Karmel i Serca Pana Jezusa. W tygodniku „Idziemy” i w innych dostępnych czasopismach znajdziemy wiele artykułów pogłębiających naszą wiarę.