1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów oraz złożone w minioną niedzielę na kolonie parafialne.
 2. Dziś z racji I Niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 będzie Litania do Imienia Jezus, po Mszy wieczornej Nieszpory Eucharystyczne.
 3. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczymy na dzieła parafialnej Caritas.
 4. W tym tygodniu: w poniedziałek przypada wspomnienie św. Jana z Dukli, we czwartek święto św. Benedykta, patrona Europy, w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w sobotę wspomninie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 5. W środę o godz. 18:00 odprawimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 6. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji „Woda Żywa” zaprasza na spotkanie w sali domu parafialnego.
 7. W sobotę Msza św. wieczorna będzie sprawowana wg formularza niedzielnego. Taka praktyka będzie stosowana w naszej parafii już na stałe we wszystkie soboty.
 8. W sobotę 13 lipca, po Mszy wieczornej, odbędzie się procesja fatimska z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Prosimy przynieść świece.
 9. Konferencja chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy w lipcu podają dzieci do chrztu, odbędzie się w sobotę o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.
 10. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę, w całości przeznaczymy na spłatę naszych zobowiązań.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” znajdziemy artykuł z teologicznym wyjaśnieniem, jak rozumieć i jak traktować modlitwę ks. Dolindo „Jezu Ty się tym zajmij”. W tygodniku „Idziemy” natomiast znajdziemy artykuł pod tytułem „Fenomen Medjugoria” w którym ks. Henryk Zieliński wyjaśnia dlaczego do tego sanktuarium Maryjnego przybywa tak wielu pątników z całego świata.
 12. Bardzo prosimy o większą roztropności w doborze stroju podczas uczestnictwa we Mszy św. i nabożeństwach.
 13. Porady Radcy Prawnego zostaną wznowione po wakacjach.