1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów oraz złożone w minioną niedzielę na tacę na spłatę naszych zobowiązań.

2. Po Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów i kierowców. Będziemy modlić się o bezpieczeństwo na drogach dla wszystkich podróżujących i wypoczywających na wakacjach.

3. W kiosku przeprowadzana jest kwartalna zbiórka ofiar na organy – ostatnia w tym kwartale.

4. W kiosku można też nabyć książki z tekstami papieża Franciszka i Adhortację „Christus Vivit”.

5. Jeszcze dziś zapraszamy na ostatnie Nabożeństwo Czerwcowe.

6. W tym tygodniu: we środę przypada święto św. Tomasza Apostoła, w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

7. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota SNE zaprasza na Mszę św. o godz. 18:00 z nabożeństwem pierwszoczwartkowym, podczas którego modlić się będziemy o powołania z naszej parafii do kapłaństwa i zakonów oraz o wierność i oddanie dla powołanych do służby Bożej.

8. W I piątek miesiąca w godz. 9:00-12:00 księża odwiedzą w domach chorych z posługą sakramentalną (Ks. Michał Wydryszek za Ks. Proboszcza). O godz. 15:00 odbędzie się Koronka do Miłosierdzia Bożego i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie zakończona Różańcem o godz. 17:20 i Litanią do Serca Jezusowego. Spowiedź rozpocznie się od godz. 17.00.

9. W I sobotę miesiąca od godz. 17:00 będzie adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie z możliwością odprawienia praktyki pierwszosobotniej zadośćuczynienia za znieważenia NMP (różaniec i rozmyślanie, Komunia wynagradzająca).

10. W sobotę Msza św. wieczorna będzie sprawowana wg formularza niedzielnego. Taka praktyka począwszy od 6 lipca będzie stosowana w naszej parafii już na stałe we wszystkie soboty.

11. W sobotę 6 lipca o godz. 5:45 zbiórka dzieci wyjeżdżających na kolonie. Wyjazd punktualnie o 6:00 sprzed plebani!

12. Za tydzień z racji I Niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 będzie Litania do Imienia Jezus, po Mszy wieczornej Nieszpory Eucharystyczne.

13. Ofiary składane do puszek w przyszłą niedzielę przeznaczymy na dzieła parafialnej Caritas.

14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” polecamy wakacyjny cykl artykułów „Cuda za miedzą”. W tygodniku „Idziemy” natomiast znajdziemy wywiad z Biskupem Markiem Solarczykiem o młodzieży oraz obszerną analizę postaw młodych ludzi pt.: „Młody, statystyczny, ale czy katolik?”.

15. Bardzo prosimy o większą roztropności w doborze stroju podczas uczestnictwa we Mszy św. i nabożeństwach w upalne dni.

16. Porady Radcy Prawnego zostaną wznowione po wakacjach.

17. Informujemy, że dekretem z dn. 25 sierpnia Ksiądz Biskup Romuald Kamiński skierował do naszej parafii w charakterze rezydenta Księdza Mariusza Wedziuka, dyrektora Radia Warszawa. Ksiądz Rezydent obejmie obowiązki w naszej parafii w dniu 25 sierpnia.

18. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedzielę zapraszamy o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 19:00. W dni powszednie 7:00 i 18:00. Spowiedź jest 20 min. przed każdą Mszą św. Podczas Mszy z uwagi na obecności tylko jednego kapłana nie ma spowiedzi.

19. Kancelaria w lipcu i sierpniu będzie czynna tylko we środę i sobotę.