1.Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów.

2. Młodzieży z KSM i wszystkim, którzy włączyli się we wczorajszą akcję sprzątania lasu bardzo dziękujemy za porządki w lesie. Jednocześnie apelujemy o większą wrażliwość i wyczulenie na czystość tego miejsca. Przecież tych śmieci nikt tu nie przywozi z centrum Warszawy, pozostawiają je, o zgrozo, mieszkańcy naszego osiedla.

3. Z okazji przypadającej jutro 1 rocznicy konsekracji kościoła po Mszy św. będzie koncert chóru „Klasyczne Anioły z Kijowa”, po koncercie, przy wyjściu z kościoła, artyści rozprowadzają płyty ze swoimi utworami.

4. W kiosku parafialnym można zakupić książki: z tekstami papieża Franciszka ze ŚDM w Panamie oraz Adhortację posynodalną „Christus Vivit” do młodych i całego ludu Bożego. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na duszpasterstwo młodzieży.

5. Jeszcze dziś zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe, odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.

6. Dziś po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie młodzież z KSM zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu podczas której pragniemy zawierzyć Panu Jezusowi wszystkie sprawy naszej młodzieży.

7. Żegnamy ks. Ronalda, który przez 3 ostatnie lata dzielenie i wydatnie pomagał w niedziele w naszym kościele. Ks. Ronald został mianowany przez swego ks. biskupa proboszczem.

8. Jutro, 17 czerwca o godz. 18:00 odbędzie się uroczysta Msza Święta dziękczynna w 1 rocznicę konsekracji naszej świątyni. Serdecznie zapraszamy. Po Mszy przewidziano słodkie atrakcje.

9. W środę 19 czerwca zakończenie roku szkolnego: o godz. 8:00 odbędzie się Msza Święta dla SP 385 i SP 353. We wtorek 18 czerwca o godz. 18:00 Msza Święta dla klas ósmych SP 385 i trzecich Gimnazjum. Będziemy modlić się w intencji Nauczycieli, Katechetów i Wychowawców oraz wszystkich dzieci. Rodziców prosimy o przypilnowanie, by na koniec roku wszystkie dzieci wzięły udział w kościele we wspólnej modlitwie i dziękczynieniu.

10. We czwartek obchodzimy Uroczystości Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele będą o 8:00 i 18:00. Główna Msza św. będzie odprawiona o godz. 10:00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa skąd po Mszy wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Ołtarz III przy ul. Jeździeckiej przygotowują wszystkie Wspólnoty parafialne oraz Służba Liturgiczna. Ołtarz IV przy krzyżu przed kościołem przygotowują rodzice dzieci komunijnych. Procesja zakończy się w naszym kościele. Serdecznie zachęcamy do dekorowania okien i posesji na trasie procesji symbolami religijnymi i flagami. Zapraszamy serdecznie do aktywnego uczestnictwa, po uroczystościach będzie niespodzianka dla wszystkich dzieci na placu kościelnym.

11. Wszystkie dzieci komunijne i rocznicowe zachęcamy by na Boże Ciało przyszły w swoich strojach liturgicznych. Dziewczęta zapraszamy do sypania kwiatków przed Najświętszym Sakramentem. Zgłaszać się należy do Siostry Danieli przed Mszą św. Ministranci i lektorzy w pełnym umundurowaniu liturgicznym zgłaszają się o godz. 9:30 w zakrystii kościoła NSPJ skąd wyruszy procesja. Mężczyzn prosimy o pomoc. Zgłoszenia chętnych do niesienia baldachimu, chorągwi i figury Matki Bożej Fatimskiej przyjmujemy w zakrystii. Chorągiew św. Hieronima będą nieśli ofiarodawcy, czyli rodzice i dzieci tegorocznej I Komunii Św.

12. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tace przeznaczymy na spłatę naszych zobowiązań. W kiosku będzie też przeprowadzona kwartalna zbiórka ofiar na budowę organów.

13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” polecamy tekst o ciemnej stronie internetu. Ten artykuł koniecznie powinni przeczytać rodzice i dziadkowie. W tygodniku „Idziemy” polecamy artykuł Ks. Jacka Salija o „Pokarmie na życie wieczne”. Jest też tekst, w którym autor wyjaśnia co się stanie, jeśli Europa odrzuci chrześcijaństwo?

14. Tradycyjnie w ostatnią niedzielę czerwca, czyli 30.06, po każdej Mszy św. dokonamy poświęcenia pojazdów i będziemy prosić o bezpieczeństwo na drogach dla wszystkich podróżujących i wypoczywających na wakacjach.

15. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze św. w niedzielę będą odprawiane wg porządku wakacyjnego: o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 19:00.