1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów i złożone w minioną niedzielę na spłatę zobowiązań.

2. Młodzież z KSM chcąc popularyzować nauczanie Ojca Świętego i wcielać je w życie, rozprowadza pod chórem dwie książki: z tekstami papieża Franciszka ze ŚDM w Panamie oraz adhortację posynodalną „Christus Vivit” do młodych i całego ludu Bożego. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na duszpasterstwo młodzieży naszej parafii i diecezji.

3. W imieniu Chóru parafialnego zapraszamy jeszcze dziś o godz. 19:00 na uroczysty koncert z ok. 5-lecia. Na tę okazję chór przygotował utwory zarówno religijne jak i rozrywkowe, w tym Ave Maria G. Cacciniego, A Little Jazz Mass B. Chilcotta (premiera!), Arię na strunie G J. S. Bacha, Afrykański hymn o pokój oraz Misericordias Domini H. Botora.

4. Jeszcze dziś zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe, odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej. Do soboty włącznie podczas nabożeństwa odmawiamy Nowennę do Ducha Świętego.

5. W kiosku pod chórem rozpoczęła się kwartalna zbiórka ofiar na budowę organów.

6. Ofiary składane do puszek przeznaczamy na Świątynię Opatrzności Bożej na Wilanowie.

7. W tym tygodniu we środę obchodzimy liturgiczne wspomnienie: w poniedziałek – świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, we środę – św. Bonifacego, w sobotę św. Jadwigi Królowej.

8. W środę o godz. 18:00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

9. Próby Chóru odbywają się we czwartki w sali domu parafialnego o godz. 19:15.

10. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. We czwartek o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Wspólnoty SNE i o powołania do kapłaństwa i zakonów. W piątek w godz. 9:00-12:00 księża odwiedzą w domach chorych z posługą sakramentalną.

11. O godz. 15:00 odbędzie się Koronka do Miłosierdzia Bożego i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie zakończona Różańcem o godz. 17:20. Spowiedź rozpocznie się od godz. 17.00.

12. W sobotę 8 czerwca „Iskierki Miłości” i Ministranci wyjeżdżają na Zlot Służby Liturgicznej i Piknik Anielski do Loretto. Dziś ostatni dzień zapisów. Szczegóły u ks. Pawła.

13. W sobotę o godz. 18:00 będzie sprawowana w naszym kościele uroczysta Msza św. Wigilijna Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy do wspólnotowego przeżywania tego wydarzenia.

14. Za tydzień przypada Niedziela Zesłania Ducha Świętego, tzw. Pięćdziesiątnica, która kończy okres wielkanocny i jednocześnie kończy okres Komunii wielkanocnej do której zobowiązuje katolików III Przykazanie Kościelne. W tym dniu na Mszy o godz. 13:00 ks. Michał Wydryszek, który wczoraj otrzymał sakrament święceń, udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

15. W przyszłą niedzielę kontynuujemy kwartalną zbiórkę ofiar na budowę organów, ofiary składane do puszek będą przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas parafialnej.

16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: zarówno w „Gościu Niedzielnym” jak i w tygodniku „Idziemy” polecamy artykuły poświęcone pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II do ojczyzny sprzed 40 lat. W Gościu Niedzielnym z tej okazji jest specjalny dodatek.

17. W imieniu Centrum Zdrowia Dziecka zachęcamy do oddawania krwi. Punkt krwiodawstwa działa od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-13:00 w budynku rehabilitacji na I piętrze, tel: 22 8151934.

18. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na Wakacyjne Rekolekcje (od 29.06 do 7.07) w Małym Cichym k/ Zakopanego. Info: www.rrnpraga.pl. Zapisy 609106227 i 608501538.

19. Osobom zapisanym na październikową pielgrzymkę do Italii przypominamy o upływającym terminie wpłaty drugiej raty. Jednocześnie informujemy, że są jeszcze dodatkowe miejsca na pielgrzymkę. Informacje u ks. Proboszcza.