1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów.
 2. Z okazji przypadającego dziś Dnia Matki, dziękujemy wszystkim Mamom za miłość i trud wychowania dzieci i życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.
 3. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczamy w całości na spłatę zobowiązań za prace kamieniarskie wykonane w minionym roku wokół naszego kościoła.
 4. Jeszcze dziś i do piątku włącznie zapraszamy na Nabożeństwo Majowe, odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej. Dzisiejsze nabożeństwo ofiarujemy w intencji wszystkich Mam.
 5. List biskupów do wiernych „Wrażliwość i odpowiedzialność” dostępny jest na stronie naszej diecezji: diecezja.waw.pl.
 6. W tym tygodniu we środę obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zaś w piątek przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
 7. W środę o godz. 18:00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 8. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota SNE zaprasza na spotkanie formacyjne w sali domu parafialnego.
 9. We czwartek, 30 maja, nasi księża będą przeżywali rocznicę święceń kapłańskich. Ks. Proboszcz będzie przeżywał ją ze swoimi braćmi w kapłaństwie w par. Poświętne. Ks. Paweł razem ze swoimi kolegami kursowymi będzie przeżywał swoją 10 rocznicę w naszej parafii na Mszy świętej o 18:00.
 10. Próby Chóru odbywają się we czwartki w sali domu parafialnego o godz. 19:15. „Iskierki Miłości” mają próby w sobotę o godz. 10:00.
 11. W piątek po Nabożeństwie Majowym rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego.
 12. W najbliższą sobotę ks. diakon Michał Wydryszek, który przez ostatni rok odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską, o godz. 10:00 w bazylice katedralnej otrzyma Sakrament Święceń Kapłańskich. W niedzielę 9 czerwca o godz. 13:00 odprawi w naszym kościele Mszę Świętą z błogosławieństwem prymicyjnym. Na stronie internetowej naszej parafii dk. Michał zamieścił zaproszenie na powyższe uroczystości.
 13. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Od godz. 17:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, możliwość 15min. rozmyślania nad tajemnicą różańca. O godz. 18:00 Msza św. z Komunią wynagradzającą za zniewagi przeciw Matce Bożej. Po Mszy Świętej odprawimy pierwsze Nabożeństwo Czerwcowe, które z racji przypadającego Dnia Dziecka ofiarujemy w intencji wszystkich dzieci naszej parafii.
 14. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy kwartalną zbiórkę ofiar na budowę organów.
 15. Ofiary składane za tydzień do puszek przeznaczamy na budowę Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie.
 16. W przyszłą Niedzielę młodzież z KSM chcąc popularyzować nauczanie Ojca Świętego i wcielać je w życie, będzie rozprowadzać dwie książki: z tekstami papieża Franciszka ze ŚDM w Panamie oraz adhortację posynodalną „Christus Vivit” do młodych i całego ludu Bożego.
 17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” z ok. Dnia Matki przeczytamy „w jaki sposób matki świętych przyczyniały się do świętości swych dzieci”. W tygodniku „Idziemy” polecamy rozmowę na temat: „Co trzeba zmienić w polskiej szkole, jeśli naprawdę zależy nam na dobru uczniów”, jest też informacja księdza abpa H. Hosera o pielgrzymkach do Medjugorie.
 18. Jeszcze tylko w tę niedzielę w sklepiku parafialnym można nabyć książki z okazji Pierwszej Komunii Świętej i Dnia Dziecka. Są także piękne wydania Pisma Świętego, które mogą być prezentem z okazji Chrztu  Świętego i Ślubu.
 19. W ramach obchodów pięciolecia istnienia parafialnego chóru Cantate Dei Gloriam zapraszamy w niedzielę 2 czerwca o godz. 19:00 na uroczysty koncert w naszym kościele. Na tę okazję chór przygotowuje utwory zarówno religijne jak i rozrywkowe, w tym Ave Maria G. Cacciniego, A Little Jazz Mass B. Chilcotta (premiera!), Arię na strunie G J. S. Bacha, Afrykański hymn o pokój oraz Misericordias Domini H. Botora.
 20. W imieniu Centrum Zdrowia Dziecka zachęcamy do oddawania krwi. Punkt krwiodawstwa działa od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-13:00 w budynku rehabilitacji na I piętrze, tel: 22 8151934.