1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów i złożone w minioną niedzielę do puszek na Seminarium naszej diecezji.
 2. Obchodzimy dziś Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej pamiętajmy w modlitwach o wszystkich dzieciach komunijnych, aby zawsze budowały swoje życie na Chrystusie Eucharystycznym.
 3. Jeszcze dziś i przez cały maj zapraszamy na Nabożeństwo Majowe, odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.
 4. W imieniu Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu zachęcamy do oddawania krwi. Punkt krwiodawstwa działa od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-13:00 w budynku rehabilitacji na I piętrze, tel: 22 8151934.
 5. W tym tygodniu w piątek obchodzimy liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny – Wspomożycielki Wiernych.
 6. Przez cały tydzień dzieci I komunijne przeżywają tzw. Biały Tydzień. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
 7. W poniedziałek o godz. 19:30 na plebanii odbędzie się zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 8. W środę odprawimy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 9. We środę o godz. 19:00 w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie ojców w ramach wspólnoty TatoNet.
 10. We czwartek po nabożeństwie majowym Wspólnota Dorosłych Ruchu Światło-Życie zaprasza na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 11. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota SNE zaprasza na spotkanie formacyjne w sali domu parafialnego.
 12. Próby Chóru odbywają się we czwartki w sali domu parafialnego o godz. 19:15.
 13. Próby scholki dziecięcej „Iskierki Miłości” odbywają się w sobotę o godz. 10:00.
 14. W sobotę nie będzie zbiórki dla ministrantów. Trening piłki nożnej odbędzie się w godz. 12:00 – 14:00 w SP353.
 15. W przyszłą niedzielę w naszym kościele na Mszy o godz. 10:00 będzie miała miejsce uroczystość rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Obowiązkowa próba dla dzieci rocznicowych odbędzie się w środę 22 maja około godz. 19:00 w kościele. Spowiedź przed Rocznicą I Komunii będzie w sobotę 25 maja od godz. 9:00.
 16. Ofiary składane za tydzień na tacę przeznaczamy na spłatę zobowiązań za prace kamieniarskie wykonane w zeszłym roku wokół świątyni przed konsekracją kościoła.
 17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” znajdziemy zaskakującą odpowiedź na pytanie: „Po co Pan Bóg stworzył człowieka”? W tygodniku „Idziemy” możemy między innymi dowiedzieć się o znaczeniu biblijnej tęczy?
 18. W sklepiku parafialnym można nabyć książki z okazji Pierwszej Komunii Świętej i Dnia Dziecka. Są także piękne wydania Pisma Świętego, które mogą być prezentem z okazji Chrztu  Świętego i Ślubu.
 19. W tym tygodniu z racji spowiedzi dzieci rocznicowych kancelaria w sobotę będzie nieczynna.
 20. W ramach obchodów pięciolecia istnienia parafialnego chóru Cantate Dei Gloriam zapraszamy w niedzielę 2 czerwca o godz. 19:00 na uroczysty koncert w naszym kościele. Na tę okazję chór przygotowuje utwory zarówno religijne jak i rozrywkowe, w tym Ave Maria G. Cacciniego, A Little Jazz Mass B. Chilcotta (premiera!), Arię na strunie G J. S. Bacha, Afrykański hymn o pokój oraz Misericordias Domini H. Botora.
 21. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy naszych parafian do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie www.darna100.pl.