1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę do puszek na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji.
 3. Dziś po mszy o 13:00 Litania do imienia Jezus z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 4. Ofiary składane dziś do puszek, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, przeznaczamy na dzieła parafialnej Caritas.
 5. Jeszcze dziś i przez cały maj zapraszamy na Nabożeństwo Majowe, odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.
 6. Po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się spotkanie KSM młodszych i starszych.
 7. W poniedziałek 6 maja o godz. 19:00, w sali domu parafialnego, odbędzie się zebranie dla osób wyjeżdżających na kolonie parafialne.
 8. W poniedziałek w liturgii obchodzimy święto świętych apostołów Filipa i Jakuba, a we wtorek 8 maja będziemy przeżywali uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 9. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza na kolejne spotkanie formacyjne.
 10. Próby scholki dziecięcej „Iskierki Miłości” odbywają się w sobotę o godz. 10:00.
 11. Próby Chóru odbywają się we czwartki w sali domu parafialnego o godz. 19:15.
 12. W najbliższą sobotę nabożeństwo majowe odprawimy przy kapliczce Matki Bożej w lesie.
 13. W sobotę 11 maja o godz. 10:00 w kościele odbędzie się zbiórka Liturgiczna dla ministrantów. Treningi piłki nożnej w SP 353 o godz. 12:00-młodsi i godz. 13:00-starsi.
 14. Konferencja Chrzcielna dla rodzin, które będą podawały dzieci do Chrztu w maju (w niedziele 12 i 26), odbędzie się 11 maja o 19:00 w sali na plebanii.
 15. Spotkanie organizacyjno-zgłoszeniowe dla rodziców i dzieci przeżywających w tym roku rocznicę I Komunii Świętej odbędzie się 12 maja po Mszy Świętej o 11:30 w kościele.
 16. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18:00 i nabożeństwie odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
 17. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.
 18. Z radością informujemy że Marysia Stachyra – uczennica klasy 7a SP 353 została laureatką konkursu kuratoryjnego – „Jan Paweł II papież wolności”. Karol Waśkowiec – uczeń klasy 4c SP 353 – zdobył wyróżnienie w Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda „Dzieje Apostolskie”. Zuzanna Barbachowska uczennica klasy 1c SP353 zajęła II miejsce w finale Archidiecezjalnego Konkursu Biblijno-Plastycznego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda „Dzieje Apostolskie”. W tym samym konkursie plastycznym Łucja Prudzyńska – uczennica klasy 1b SP 353 i Michał Miller – uczeń klasy 2a SP 353 zdobyli wyróżnienie.
 19. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać artykuł wyjaśniający na czym polega prawdziwy kult Matki Bożej. W tygodniku „Idziemy” możemy między innymi przeczytać artykuł próbujący wyjaśnić skąd się biorą i jak głęboko sięgają podziały między Polakami.
 20. Od 6 maja rozpoczynają się próby dzieci przed Uroczystością I Komunii Świętej, która odbędzie się w naszej parafii 19 maja o godz. 9:30 (SP353) i 11:30 (SP385). Szczegółowy program prób dzieci otrzymały na spotkaniu formacyjnym.
 21. W sklepiku parafialnym można nabyć książki z okazji Pierwszej Komunii Świętej i Dnia Dziecka. Są także piękne wydania Pisma Świętego, które mogą być prezentem z okazji Chrztu  Świętego i Ślubu. Godziny otwarcia sklepiku w maju w niedziele – po każdej Mszy Świętej, w tygodniu – po wieczornej Mszy Świętej. Można też kontaktować się telefonicznie pod numerem 601898611.