1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone w Poniedziałek Wielkanocny do puszek na uczelnie katolickie.
 3. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczamy na spłatę naszych zobowiązań. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Łaski i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 4. Dziś o godz. 16:00 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 19:00, w kościele, odbędzie się ostatnie (obowiązkowe dla wszystkich rodziców) spotkanie z rodzicami przed uroczystością I Komunii.
 5. Osoby wyjeżdżające z ks. proboszczem we czwartek 2 maja na pielgrzymkę do Częstochowy zapraszamy po Mszy św. do zakrystii po odbiór dokumentów.
 6. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek w godz. 16:00 do 17:30 i sobotę w godz. 9:00 -10:00.
 7. W poniedziałek przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy, a we wtorek uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski.
 8. Od środy rozpoczynamy Majowe Nabożeństwa ku czci Matki Bożej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30.
 9. W najbliższą sobotę nabożeństwo majowe odprawimy przy figurze Niepokalanej na zewnątrz kościoła.
 10. We czwartek 2 maja w Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej zachęcamy do udekorowania naszych domów i posesji flagami narodowymi, by również w ten sposób wychowywać młode pokolenia do patriotyzmu.
 11. W piątek 3 maja obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – Msze Święte będą jak w każdą niedzielę.
 12. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. W I piątek spowiedź będzie 20 minut przed każdą Mszą Świętą. W sobotę zapraszamy na adorację i nabożeństwo o godz. 17:00 z racji I soboty miesiąca.
 13. Ofiary składane w przyszłą niedzielę do puszek przeznaczymy na dzieła charytatywne parafialnej Caritas.
 14. Nasz biskup Romuald Kamiński zwraca się do nas z prośbą o modlitwę w następujących intencjach: 
  – O deszcz i sprzyjające warunki atmosferyczne dla tego-   rocznych plonów, o błogosławieństwo Boże dla ludzkiej pracy na roli, o bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt oraz zapewnienie wystarczającej ilości żywności dla wszystkich mieszkańców ziemi;
  – Za maturzystów, ich rodziców, nauczycieli oraz wszystkich pracowników oświaty. O pomyślne przeprowadzenie egzaminów oraz o światło Ducha Świętego dla zdających maturę.
 15. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.
 16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o historii paryskiej katedry Notre Dame oraz o jej znaczeniu nie tylko dla Kościoła we Francji. W tygodniku „Idziemy” przeczytamy wiele artykułów dotyczących kultu Bożego miłosierdzia, aby jeszcze głębiej wejść w tajemnicę dzisiejszego święta, które zostało ustanowione na polecenie Pana Jezusa.
 17. Od 6 maja rozpoczną się próby dzieci przed Uroczystością I Komunii Świętej, która odbędzie się w naszej parafii 19 maja o godz. 9:30 (SP353) i 11:30 (SP385). Szczegółowy program prób dzieci otrzymają na spotkaniu formacyjnym.
 18. Rocznica I Komunii Świętej dla dzieci klas czwartych odbędzie się 26 maja o godz. 10:00. Spotkanie organizacyjno-zgłoszeniowe dla rodziców i dzieci rocznicowych odbędzie się 12 maja po Mszy Świętej o 11:30 w kościele.