1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła, i składane w Wielki Piątek ofiary na Grób Boży w Ziemi Świętej. Bóg zapłać za ofiary składane podczas święcenia pokarmów i na kwiaty do Grobu.

2. Dziękujemy Ceremoniarzom, Służbie Liturgicznej, Ministrantom i Lektorom pod przewodnictwem Adama Franka, Wiktora Gniazdowskiego i Rafała Michalczyka za przygotowanie oraz godne i pełne chwały Bożej przeprowadzenie liturgii Wielkiego Tygodnia. P. Zbigniewowi Podlaskowi dziękujemy za fotograficzną dokumentację Triduum Paschalnego, dostępną na stronie internetowej parafii.

3. Bóg zapłać Zespołowi Młodzieżowemu pod przewodnictwem p. Agaty Ogórek i Chórowi pod dyrekcją p. Małgorzaty Sobieszek za piękną oprawę muzyczną świątecznych liturgii oraz p. Piotrowi, naszemu organiście i wszystkim Kantorom, Lektorom i Psalmistom.

4. Dziękujemy młodzieży z KSM, za przygotowanie bardzo pomysłowego grobu Bożego, w którym wszystko budzi się do nowego życia. Państwu: Annie i Marcinowi Wojenka, Żegocie Kacprzyk, Monice Mościckiej, Rafałowi Kruschewskiemu, Sławomirowi Dąbrowa i Jakubowi Kosowskiemu dziękujemy za przygotowanie Ciemnicy z animacją Najświętszego Oblicza naszego Zbawiciela.

5. Bóg zapłać Panu Czesławowi i Barbarze za świąteczne porządki w kościele. Dziękujemy p. Wojciechowi Jurczewskiemu za kwiaty i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie najważniejszych liturgicznych wydarzeń w ciągu roku.

6. Dziękujemy za wszystkie życzenia, dobre słowo oraz świąteczne wędliny i ciasta.

7. Msza Święta Rezurekcyjna z procesją będzie o godz. 6.00. Pozostałe Msze będą o godz. 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.

8. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczamy na katolickie uczelnie.

9. We czwartek 25 kwietnia Wspólnota Dorosłych Ruchu Światło-Życie zaprasza po Mszy św. wieczornej na Adorację Pana Jezusa.

10. W sobotę 27 kwietnia o godz. 10:00 w kościele odbędzie się zbiórka liturgiczna dla ministrantów. Młodsi ministranci o godz. 12:00 mają ligowy mecz na boisku SP 353.

11. W Niedzielę Miłosierdzia ofiary składane na tacę przeznaczamy na spłatę naszych zobowiązań. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji. O godz. 15.00 będzie Godzina Łaski i Koronka do Bożego Miłosierdzia. 

12. Za tydzień o godz. 16:00 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 19:00, w kościele, odbędzie się ostatnie (obowiązkowe dla wszystkich rodziców) spotkanie z rodzicami przed uroczystością I Komunii.

13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, jakie będą nasze ciała po zmartwychwstaniu. W tygodniku „Idziemy” polecamy rozmowę z Biskupem Michałem Janochą o tym, czy Pan Jezus był w piekle.