1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i złożone w zeszłą niedzielę na misyjne dzieło Ad Gentes..

2. W kiosku można nabyć paschaliki Caritas, świece i baranki paschalne. Są też pomoce do przygotowania dobrej spowiedzi: „Rachunek sumienia z O. Pio” i poręczny rachunek sumienia z omówieniem warunków dobrej spowiedzi oraz przykazań Bożych i Kościelnych.

3. Jeszcze dziś o godz. 16:00 w sali domu parafialnego zapraszamy na wykład p. Macieja Roszkowskiego pt.: „Miłość i odpowiedzialność” po 58 latach. Będzie to wykład w formie otwartego spotkania wokół nauczania i studium etycznego Karola Wojtyły o miłości i małżeństwie.

4. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Gorzkie Żale. Po nabożeństwie odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców i kandydatów do bierzmowania.

5. We poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 18:00 będzie możliwość przystąpienia do duchowej adopcji dziecka poczętego. Więcej informacji w gazetce i na ulotkach, które rozprowadzają ministranci. W tym dniu kancelaria będzie nieczynna.

6. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godz. 17.00 z udziałem dzieci, zaś po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 18:40) dla młodzieży i dorosłych.

7. Nabożeństwo Gorzkich Żali śpiewamy w niedzielę po Mszy św. wieczornej (ok. godz.18.50).

8. Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza we czwartek o godz. 19:30 do sali w domu parafialnym na spotkanie formacyjno-modlitewne.

9. We czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 Wspólnota Dorosłych Ruchu Światło-Życie zaprasza na adorację i uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

10. Próby Chóru odbywają się we czwartki w sali domu parafialnego o godz. 19:15. Zapraszamy wszystkich chętnych do uwielbiania Boga śpiewem.

11. W sobotę 30 marca o godz. 10:00 w kościele odbędzie się zbiórka dla ministrantów. O godz. 11:00 na hali SP353 odbędzie się trening dla młodszych, natomiast o godz. 12:00 trening dla starszych ministrantów.

12. Próby scholki dziecięcej „Iskierki Miłości” odbywają się w sobotę o godz. 10:00.

13. W sobotę o godz. 18:00 zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na zajęcia teatralno-biblijne w sali domu parafialnego.

14. Kontynuacja zbiórki kwartalnej dobrowolnych ofiar na budowę organów.

15. W przyszłą Niedzielę po Gorzkich Żalach odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży z KSM – dla obydwu zastępów.

16. W niedzielę 31 marca młodzież z KSM będzie rozprowadzała kartki wielkanocne za dobrowolną ofiarę.

17. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.

18. W tygodniku „Idziemy” polecamy artykuł pt.: „Jak chronić nasze dzieci?” – o sposobach rozmawiania z dziećmi o sprawach trudnych i intymnych. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy dodatek – Rachunek Sumienia, a także: „Czy możliwa jest spowiedź przez telefon?” – odpowiedź na to i inne pytania w temacie tygodnia pt.: „Trybunał Miłosierdzia”. Jest też specjalny numer „Miłujcie się” o cudownym wizerunku Jezusa w Manoppello i fenomenie Całunu Turyńskiego.

19. W naszej parafii powstaje Apostolat Maryi Królowej Trzeciego Tysiąclecia. Chętne rodziny, które chcą przyjmować kapliczkę Matki Bożej do swoich domów prosimy o kontakt z p. Piotrem Czartoryski-Sziler tel.: 730-300-457 i e-mail: piotr.czartoryski@wp.pl.

20. Rekolekcje wielkopostne planujemy w dn. 7-10 kwietnia. Nauki w tym roku będzie głosił Ks. Mirosław Żurawski – marianin z Sulejówka.

21. W dniach 5-7 kwietnia w Sulejówku odbędą się rekolekcje dla małżeństw w powtórnych związkach. Zgłoszenia przyjmują Irmina i Krzysztof Antoszkiewicz, tel.; 605588121, e-mail: antoszkiewiczowie@spotkaniamalzenskie.pl

22. W dniach 18-24 października parafia organizuje pielgrzymkę samolotową do Italii. W programie: Rzym i Watykan (Msza św. u grobu św. Jana Pawła II), Manoppello z cudownym wizerunkiem Chrystusa, Lanciano z cudem Eucharystycznym, Św. O. Pio w San Giovanii Rotondo, św. Michał Archanioł na wzgórzu Gargano, Sanktuarium Matki Bożej Pompejańskiej, Neapol i grób. O. Dolindo, Polski Cmentarz i Opactwo benedyktynów na Monte Casino. Pełny wykaz miejsc i atrakcji oraz zapisy u ks. proboszcza.