1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę, wpłacane na konto i złożone w zeszłą niedzielę na spłatę zobowiązań.
 2. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczymy na dzieło misyjne „Ad Gentes”. W kiosku trwa zbiórka kwartalną dobrowolnych ofiar na budowę organów.
 3. W kiosku można nabyć paschaliki Caritas i świece świąteczne. Są też pomoce do przygotowania dobrej spowiedzi: „Rachunek sumienia z O. Pio”, „Książeczka zdrowia małżonków” czyli rachunek sumienia dla małżeństw,  i poręczny rachunek sumienia z omówieniem warunków dobrej spowiedzi oraz przykazań Bożych i Kościelnych.
 4. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Gorzkie Żale.
 5. We wtorek przypada Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
 6. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godz. 17.00 z udziałem dzieci, zaś po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 18:40) dla młodzieży i dorosłych.
 7. Nabożeństwo Gorzkich Żali śpiewamy w niedzielę po Mszy św. wieczornej (ok. godz.18.50).
 8. Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza we czwartek po Mszy św. na adorację i uwielbienie modlitewne Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 20:00 będzie modlitwa wstawiennicza.
 9. Próby Chóru odbywają się we czwartki w sali domu parafialnego o godz. 19:15. Zapraszamy wszystkich chętnych do uwielbiania Boga śpiewem.
 10. W sobotę 23 marca o godz. 10:00 w kościele odbędzie się zbiórka dla ministrantów. O godz. 11:00 na hali SP353 odbędzie się trening dla młodszych, o godz. 12:00 trening dla starszych ministrantów.
 11. Próby scholki dziecięcej „Iskierki Miłości” odbywają się w sobotę o godz. 10:00.
 12. W sobotę o godz. 18:00 zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na zajęcia teatralno-biblijne w sali domu parafialnego.
 13. Kontynuacja zbiórki kwartalnej dobrowolnych ofiar na budowę organów.
 14. W przyszłą Niedzielę po Gorzkich Żalach o godz. 19:00 odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców i kandydatów do bierzmowania.
 15. Zapraszamy na wykład p. Macieja Roszkowskiego pt.: „Miłość i odpowiedzialność” po 58 latach. Będzie to wykład w formie otwartego spotkania wokół nauczania i studium etycznego Karola Wojtyły o miłości i małżeństwie. Zapraszamy do sali domu parafialnego w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
 16. W przyszłą Niedzielę o godz. 16:30 odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży z KSM – zastęp młodszy. Po Gorzkich Żalach zapraszamy zastęp starszy.
 17. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.
 18. W tygodniku „Idziemy” polecamy: artykuł o coraz bardziej popularnych szkołach katolickich oraz wykaz różnych specjalnych rekolekcji, np..: dla nauczycieli, personelu medycznego, osób stanu wolnego, dla mężczyzn, młodzieżowe i akademickie oraz dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. Natomiast w „Gościu Niedzielnym” kolejny odcinek wielkopostnej drogi krzyża – o znoszeniu fałszywych oskarżeń i niesprawiedliwych osądów. Jest też specjalny numer „Miłujcie się” o współczesnych dowodach na Zmartwychwstanie Jezusa.
 19. W naszej parafii powstaje Apostolat Maryi Królowej Trzeciego Tysiąclecia, który jest odpowiedzią na wezwania Matki Bożej z Fatimy. Chętne rodziny, które chcą przyjmować kapliczkę Matki Bożej do swoich domów prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Więcej informacji udziela p. Piotr Czartoryski-Sziler tel.: 730-300-457 i e-mail: piotr.czartoryski@wp.pl.
 20. Rekolekcje wielkopostne planujemy w dn. 7-10 kwietnia. Nauki w tym roku będzie głosił Ks. Mirosław Żurawski – marianin z Sulejówka.
 21. W dniach 5-7 kwietnia w Sulejówku odbędą się rekolekcje dla małżeństw w niesakramentalnych związkach. Zgłoszenia przyjmują Irmina i Krzysztof Antoszkiewicz, tel.; 605588121, e-mail: antoszkiewiczowie@spotkaniamalzenskie.pl
 22. W dniach 18-24 października parafia organizuje pielgrzymkę samolotową do Italii. W programie: Rzym i Watykan (Msza św. u grobu św. Jana Pawła II), Manoppello z cudownym wizerunkiem Chrystusa, Lanciano z cudem Eucharystycznym, Św. O. Pio w San Giovanii Rotondo, św. Michał Archanioł na wzgórzu Gargano, Sanktuarium Matki Bożej Pompejańskiej, Neapol i grób. O. Dolindo, Polski Cmentarz i Opactwo benedyktynów na Monte Casino. Pełny wykaz miejsc i atrakcji oraz zapisy w zakrystii u ks. proboszcza.
 23. W poniedziałek 25 marca w uroczystość Zwiastowania Pańskiego, będzie możliwość przystąpienia do duchowej adopcji dziecka poczętego. Więcej informacji w gazetce i ulotkach, które za tydzień będą rozprowadzali Rycerze św. Jana Pawła II.