1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, wpłaty na konto i składane podczas kolędy. Mszę św. za wszystkie Rodziny, które odwiedzamy w czasie wizyty duszpasterskiej, odprawiamy w każdą niedzielę o godz. 13:00. Dziękujemy za gościnność i serdeczne spotkania kolędowe.
 2. Bóg zapłać za złożone w tych dniach i podczas kolędy ofiary na potrzeby naszego kościoła oraz za złożone w święto Trzech Króli ofiary na misje katolickie na świecie.
 3. Ks. Paweł i jego rodzina bardzo dziękuje za okazane współczucie i moc modlitwy podczas trudnych chwil związanych z chorobą i śmiercią śp. Józefa Bąka. Dziękujemy też za msze święte zamówione za zmarłego i delegacje, które wzięły udział w pogrzebie.
 4. Obchodzimy dziś Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Ofiary składane do puszki Caritas przeznaczymy na wsparcie zimowiska narciarskiego dla dzieci pod opieką ks. Pawła.
 5. Dziś po Mszy o godz. 18:00 zapraszamy serdecznie na koncert kolęd w wykonaniu chóru „Il Canto Magnificat” pod kierunkiem p. Marty Zamojskiej-Makowskiej.
 6. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców ul.: Cienistej, Azaliowej, Dąbrowy, Słonecznej Polany, Irysów, Malwy, bloki przy ul. Jana Pawła II 23, 25, 31, 33, 35, 37, 218, 220, ul Jana Pawła II (domki), Rumiankowa (domki), bloki przy ul. Rumiankowej 9, 9a, 11, 11a, 35 i 37. Szczegółowy program kolędy jest na 4 stronie gazetki i na stronie internetowej.
 7. Ze względu na kolędę kancelaria w styczniu będzie czynna tylko we środę i sobotę.
 8. We środę o godz. 18:00 będzie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w kancelarii podczas dyżuru i w zakrystii po Mszach św.
 9. We czwartek po Mszy św. o godz. 18:00 Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza na uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 20:30 odbędzie się modlitwa wstawiennicza.
 10. Wspólnota Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza 18 stycznia po Mszy św. wieczornej na spotkanie formacyjne w sali przy kancelarii.
 11. Zbiórka kandydatów i ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 9:00 w kościele.
 12. Schola „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę w sobotę o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.
 13. W sobotę o godz. 18:00 w sali domu parafialnego odbędą się warsztaty teatralne dla dzieci. Zapraszamy.
 14. W sobotę o godz. 19:00 w sali domu parafialnego odbędzie się konferencja dla rodziców i chrzestnych.
 15. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 odbędzie się koncert Chóru z par. Matki Bożej Zwycięskiej w Rembertowie. Serdecznie zapraszamy.
 16. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 odbędzie się dodatkowa Msza Święta dla rodzin przygotowujących się do I Komunii Świętej. Przypominamy o dostarczeniu aktu chrztu, jeśli dziecko miało chrzest w innej parafii.
 17. Młodzież w wieku 16-20 lat, która pragnie należeć do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (zastęp młodszy) zapraszamy na kolejne spotkanie w Niedzielę o godz. 16:30 na plebanii.
 18. Po Mszy wieczornej odbędzie się w kościele spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania, poprowadzi je diakon Michał. Przynosimy dzienniczki i akt chrztu (jeśli chrzest był poza parafią).
 19. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.
 20. Zachęcamy do odpisów 1% podatku dochodowego na cele charytatywne Caritas i dzieła charytatywne naszej parafii. Należy tylko w zeznaniu rocznym PIT wskazać Organizację Pożytku Publicznego i we właściwej rubryce wpisać numer KRS 0000223182. Ulotki z numerem KRS, który konieczny jest do dokonania odpisu, dostępne są również na stoliku z prasą. Pamiętajmy o wpisaniu w PIT w rubryce „cel szczegółowy 1%” nazwy naszej parafii: „Parafia Św. Hieronima”. Każdy ma prawo zdecydować o przeznaczeniu 1% podatku swojego dochodu. Jeśli nie wskażemy na jaki cel ten 1% podatku przeznaczamy, to i tak zgodnie z prawem polskim, będzie on automatycznie przekazany na inne, nieznane nam cele.