1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wpłaty na konto na nasz kościół oraz za ofiary złożone w minioną niedzielę na Misje.

2. Ofiary składane dziś na tacę w całości przeznaczymy na spłatę zobowiązań za prace wykonane przy kościele.

3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej codziennie o godz. 17:15. Dzieci, które przez cały miesiąc przychodziły na nabożeństwo październikowe we środę 31 października wezmą udział w losowaniu nagrody głównej (koniecznie należy przynieść wyklejankę z tajemnicami różańcowymi, które dzieci zbierały podczas nabożeństw).

4. We czwartek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w tym dniu w naszej parafii odprawione będą o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Natomiast o godz. 13.00 Msza Święta z procesją za Zmarłych będzie tradycyjnie na miejscowym cmentarzu.

5. W piątek 2 listopada w Dzień Zaduszny obchodzimy Wspomnienie Wiernych Zmarłych. Zapraszamy na Mszę Świętą z Nabożeństwem Wspominkowym i Procesją za Zmarłych w naszym kościele o godz. 18:00.

6. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek w godz. 9:00-12:00 księżą odwiedzą chorych. O godz. 15:00 odprawimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed Mszą Świętą o godz. 18:00. Spowiedź będzie od godz. 17:00.

7. W I sobotę miesiąca nabożeństwo z Litanią Loretańską zostanie odprawione po Różańcu przed Mszą św. o godz. 18:00.

8. W sobotę 3 listopada po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się w sali domu parafialnego zebranie Wspólnoty Żywego Różańca.

9. W sobotę 3 listopada nie będzie zbiórek ministranckich, ani treningów piłki nożnej.

10. W niedzielę 4 listopada z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o godz. 13.00 odprawimy przed Najświętszym Sakramentem Litanię do Imienia Jezus a po Mszy wieczornej Nieszpory Eucharystyczne. Ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczamy na dzieła charytatywne Parafialnej Caritas.

11. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy kwartalną zbiórkę ofiar deklarowanych podczas kolędy.

12. W kancelarii i po każdej Mszy św. w zakrystii można zgłaszać imiona zmarłych, za których będziemy modlić się w wypominkach jednorazowych 2 listopada i całorocznych w każdy 3 piątek miesiąca. (Msza Święta w int. zmarłych i Koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem Wypominków). Kartki na wypominki są przygotowane na stoliku z prasą. W tym roku na cmentarzu nie będziemy zapisywać na wypominki.

13. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny oraz czasopisma dla dzieci i młodzieży. Polecamy też tygodnik „Idziemy” i artykuły: o Święcie Życia, o dniu zadusznym i niezwykłym sanktuarium śmierci. Jest też relacja z obłóczyn, a wśród alumnów, którzy w minionym tygodniu przyjęli strój duchowny jest kleryk z naszego osiedla.

15. W kancelarii i w zakrystii (w dni powszednie) można zamawiać intencje na 2019 rok. Jeśli ktoś ma ważne rocznice, szczególnie małżeńskie jubileusze, i pragnie je przeżywać we wspólnocie eucharystycznej, warto już teraz zarezerwować termin.

16. W nawie bocznej po prawej stronie na sztaludze została umieszczona plansza z projektem ostatnich dwóch witraży, których jeszcze brakuje w naszym kościele. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną propozycją. Wszystkie nasze dotychczasowe witraże mają swoich „Rodziców chrzestnych”, jeśli ktoś chciałby dołączyć do zacnego grona zachęcamy do współpracy.