1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wpłaty na konto na nasz kościół oraz na stypendia dla młodzieży z Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 2. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misji i rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary składane z tej okazji do puszek przeznaczymy na misje katolickie na całym świecie.
 3. Zachęcamy do zapoznania się pod chórem z ofertą książek dla dzieci.
 4. Serdecznie zapraszamy w poniedziałek o godz. 18:00 na uroczystą Mszę Świętą przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II z oprawą muzyczną przygotowaną nasz Chór. W minionym tygodniu wspominaliśmy rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża, a w poniedziałek, w liturgiczne wspomnienie, obchodzimy 40 rocznicę inauguracji pontyfikatu. Zachęcamy do udziału w dziękczynieniu za wielkiego papieża, naszego rodaka. Intencje przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II można zamawiać w zakrystii.
 5. Przez cały miesiąc o godz. 17:15 odprawiamy Nabożeństwa Październikowe. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Prosimy rodziców i dziadków o pomoc w przyprowadzaniu dzieci na to piękne nabożeństwo. Wśród najbardziej wytrwałych dzieci zostaną rozlosowane nagrody.
 6. We czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 Wspólnota Dorosłych Ruchu Światło-Życie zaprasza na adorację i uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 7. Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza we czwartek o godz. 19:30 na spotkanie modlitewne w sali domu parafialnego.
 8. Próby Chóru dorosłych odbywają się we czwartki o godz. 19:15 w sali domu parafialnego. Schola dziecięca „Iskierki Miłości” zaprasza na próby w soboty o godz. 10:00.
 9. W sobotę 27.10. o godz. 9:00, w kościele, odbędzie się zbiórka dla kandydatów na ministrantów. O godz. 10:00, na plebanii będzie zbiórka dla wszystkich ministrantów. W przyszłym tygodniu trening z profesjonalnym trenerem w SP 353 w godz. 14:30-16:00.
 10. Ofiary składane w przyszłym tygodniu na tacę w całości przeznaczymy na spłatę zobowiązań za prace wykonane przy kościele.
 11. W kancelarii i po każdej Mszy św. w zakrystii można zgłaszać imiona zmarłych, za których będziemy modlić się w wypominkach jednorazowych 2 listopada i całorocznych w każdy 3 piątek miesiąca. (Msza Święta w int. zmarłych i Koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem Wypominków). Kartki na wypominki są przygotowane na stoliku z prasą.
 12. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik „Idziemy” poświęcony w tym tygodniu Misjom. Jest Gość Niedzielny oraz czasopisma dla dzieci i młodzieży.
 14. W kancelarii i w zakrystii (w dni powszednie) można zamawiać intencje na 2019 rok. Jeśli ktoś ma ważne rocznice, szczególnie małżeńskie jubileusze, i pragnie je przeżywać we wspólnocie eucharystycznej, warto już teraz zarezerwować termin.