1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wpłaty na konto na nasz kościół oraz składane podczas zbiórki kwartalnej.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na Seminarium naszej diecezji.
 3. Dzisiejsza niedziela poświęcona jest w Kościele środkom społecznego przekazu. Z tej okazji wolontariusze przed kościołem zbierają do puszek środki na utrzymanie i rozwój diecezjalnego Radia Warszawa 106,2 FM. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. Jeszcze dziś, o godz. 16:00 odbędzie się Msza Święta i spotkanie organizacyjne, dla rodziców i dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii Świętej.
 5. Kontynuujemy zbiórkę kwartalną, ofiary można składać w kiosku przy wyjściu z kościoła lub na konto parafii.
 6. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, oraz patrona Polski, we czwartek Świętych Andrzeja, Pawła i 101 ich Towarzyszy, męczenników koreańskich, w piątek święto św. Mateusza Ewangelisty.
 7. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W sobotę Msza Święta Zbiorowa przez wstawiennictwo św. Jan Pawła II. Intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii.
 8. We czwartek po Mszy Świętej o godz. 18:00 Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza na czuwanie przed Najświętszym Sakramentem a o godz. 20:00 na modlitwy wstawiennicze.
 9. W piątek 21 września o godz. 19:00 odbędzie się zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 10. W piątek 21 września podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlić się za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
 11. Próby Chóru dorosłych odbywają się we czwartki o godz. 19:15 w sali przy kancelarii. Schola dziecięca „Iskierki Miłości” zaprasza na próby w soboty o godz. 10:00. Mile widziani są też nowi odważni kandydaci zarówno do Chóru jak i do Scholi.
 12. W sobotę o godz. 9:00 w kościele odbędzie się zbiórka liturgiczna dla Ministrantów. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, prosimy o zgłoszenie się do ks. Pawła w zakrystii. Trening piłki nożnej odbędzie się wyjątkowo w godzinach 10:00-11:30 na boisku SP353.
 13. Nasi ministranci będą brali udział w Warszawsko-Praskiej Lidze Piłki Nożnej. Aby godnie reprezentować naszą parafię potrzebują strojów piłkarski. Jeśli są osoby w naszej parafii, które chciałyby pomóc w zaprojektowaniu i zakupieniu strojów proszone są o kontakt z ks. Pawłem.
 14. W sobotę 22 września organizujemy pielgrzymkę szlakiem sanktuariów naszej diecezji. W programie m.in. Kamionek, Radzymin, Loretto, Ossów i Ostrówek. Wyjazd o godz. 7:00 z parkingu przy figurce Matki Bożej. Zapisy w zakrystii.
 15. W tym tygodniu kancelaria parafialna wyjątkowo będzie czynna tylko we środę i sobotę.
 16. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę w całości przeznaczamy na spłatę naszych zobowiązań za prace wykonane latem wokół kościoła.
 17. W poniedziałek 17 września o godz. 19:00 w sali przy kancelarii odbędzie się kolejna Katecheza dla narzeczonych.
 18. W naszej parafii działa wiele wspólnot, które mogą być miejsca głębszego realizowania chrześcijańskiego powołania. Wykaz wspólnot znajduje się na stronie internetowej naszej parafii: www.swhieronim.waw.pl, w zakładce „Grupy parafialne” i na tablicy ogłoszeń.
 19. W poniedziałek w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.
 20. Na ostatniej stronie gazetki parafialnej zamieszczony został Rodzinny Konkurs Biblijny, z okazji zbliżającej się uroczystości patrona naszej parafii św. Hieronima, zapraszamy do wzięcia w nim udziału.
 21. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” polecamy wiele artykułów, które mogą nam pomóc w pogłębianiu wiedzy religijnej.