1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wpłaty na konto na nasz kościół oraz za złożone w minioną niedzielę na parafialną Caritas. Bóg zapłać za ofiary na witraże.
 2. Dziękujemy Dyrekcjom naszych szkół, Katechetom, Wychowawcom i Rodzicom za umożliwienie dzieciom i dopilnowanie w miniony poniedziałek by nowy rok szkolny rozpoczął się z Bożym błogosławieństwem. Tych, którzy jeszcze nie skorzystali ze spowiedzi zachęcamy gorąco w dni powszednie 20 min. przed każdą Mszą św.
 3. Dzisiaj ofiary składane do puszek przeznaczamy na seminarium. Kontynuujemy też zbiórkę kwartalną ofiar deklarowanych na nasz kościół.
 4. Dzisiaj, po Mszy Świętej wieczornej, odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla młodzieży, która przez miniony rok przygotowywała się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 5. W poniedziałek o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się zebranie dla wszystkich katechetów pracujących w szkołach i przedszkolach na terenie naszej parafii. Zapraszamy.
 6. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: w czwartek św. Jana Chryzostoma; w piątek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w sobotę obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Matki Bolesnej.
 7. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii.
 8. We czwartek po Mszy Świętej o 18:00, zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie i procesję światła z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
 9. Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza we czwartek o godz. 19:30 na spotkanie w sali domu parafialnego.
 10. Próby Chóru dorosłych odbywają się we czwartki o godz. 19:15 w sali przy kancelarii. Schola dziecięca „Iskierki Miłości” zaprasza na próby w soboty o godz. 10:00. Mile widziani są też nowi odważni kandydaci zarówno do Chóru jak i do Scholi.
 11. W piątek 14 września po Mszy wieczornej w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie modlitewne wspólnoty Rodzin Nazaretańskich.
 12. W sobotę o godz. 10:00 w sali na plebanii odbędzie się zbiórka dla Ministrantów.
 13. W sobotę po Mszy św. wieczornej Wspólnota Dorosłych Ruchu Światło-Życie zaprasza na spotkanie formacyjne.
 14. W przyszłą niedzielę 16 września o godz. 16:00 odbędzie się pierwsze spotkanie, dla rodziców i dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii Świętej.
 15. Następna niedziela jest poświęcona w Kościele polskim środkom społecznego przekazu. Z tej okazji wolontariusze będą przed kościołem po każdej Mszy świętej zbierali do puszek środki na utrzymanie i rozwój diecezjalnego Radia Warszawa 106,2 FM.
 16. W niedzielę 16 września na Mszy św. o godz. 11.30 będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistom. Pozostałe dzieci też mogą przynieść swoje tornistry.
 17. W poniedziałek 9 września o godz. 19:00 w sali przy kancelarii odbędzie się II Katecheza dla narzeczonych.
 18. W naszej parafii działa wiele wspólnot, które mogą być miejsca głębszego realizowania chrześcijańskiego powołania. Wykaz wspólnot znajduje się na stronie internetowej naszej parafii: www.swhieronim.waw.pl, w zakładce „Grupy parafialne” i na tablicy ogłoszeń.
 19. W poniedziałek w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.
 20. W tym roku dzieci po Mszy św. o godz. 11:30 będą otrzymywały specjalne karteczki z fragmentami Ewangelii na każdą niedzielę roku wraz z ciekawymi zadaniami, rebusami, krzyżówkami nawiązującymi do zdarzeń biblijnych. Zapisy u ks. Pawła przy obrazie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 21. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, prosimy o zgłoszenie się do ks. Pawła w zakrystii.
 22. W sobotę 22 września organizujemy pielgrzymkę szlakiem sanktuariów naszej diecezji. W programie m.in. Kamionek, Radzymin, Loretto, Ossów i Ostrówek. Zapisy u ks. Proboszcza w zakrystii.
 23. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” polecamy wywiad z ks. kard. Zenonem Grocholewskim pod tytułem „Dobrzy czy liczni?”