1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wpłaty na konto na nasz kościół oraz ofiary składane do puszek na parafialną Caritas.
  2. W poniedziałek po Mszy Świętej o 18:00 odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  3. We wtorek w liturgii przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika. W piątek wspomnienie św. Jacka, prezbitera.
  4. We środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i jednocześnie Uroczystość Matki Bożej Zwycięskiej – Patronki naszej diecezji. Obchodzimy także w tym dniu 98. rocznicę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920r. zwaną „Cudem nad Wisłą”. Msze Święte w naszym kościele w tym dniu tak jak w Niedziele wakacyjne czyli o 8.00, 10.00, 12.00, i 19:00. – pamiętajmy, że jako ludzie wierzący, w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia w Eucharystii. Na koniec Mszy Świętych poświęcenie ziół i kwiatów, które wcześniej przed kościołem będzie można nabyć u Pań z Koła Żywego Różańca i Wspólnoty Fatimskiej.
  5. W środę z racji uroczystości kancelaria będzie nieczynna
  6. W czwartek młodzież KSM wraz z księdzem Pawłem wyjeżdża w Tatry na obóz wędrowny, otoczmy ich swoją modlitwą.
  7. Na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła zamieszczane są zapowiedzi przedślubne, otoczmy modlitwą osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa, a jeśli wiemy o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, niezwłocznie poinformujmy o tym w kancelarii parafialnej.
  8. W zakrystii i kancelarii można nabyć pamiątki związane z konsekracją: ikonę św. Hieronima, zakładki do Biblii, kronikę, poezję p. Zofii Tyszkiewicz, oraz dwupłytowe wydanie albumu (zdjęcia + film) z Uroczystej Mszy Świętej konsekracyjnej.
  9. Polecamy prasę katolicką. Na regale pod chórem jest wiele propozycji.