1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wpłaty na konto na nasz kościół oraz ofiary złożone w minioną niedzielę na spłatę naszych zobowiązań.
  2. Po Mszy św. o godz. 8:00 dzieci z naszej parafii wraz z wychowawcami wyruszyły na kolonie w Pieniny. Kolonistów i wszystkich korzystających w wakacji polecajmy opiece Aniołów Stróżów i wstawiennictwu Maryi prosząc o bezpieczeństwo na drogach i piękną pogodę w czasie wypoczynku.
  3. Jeszcze dziś o godz. 19:00 Msza Święta z modlitwami przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Po Mszy będzie litania i możliwość ucałowania relikwii naszego wielkiego rodaka.
  4. W poniedziałek przypada w liturgii święto św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy, we wtorek wspomnienie św. Kingi dziewicy, we środę święto św. Jakuba apostoła, we czwartek wspomnienie Świętych Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny. Wszystkim Solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki świętych Patronów wspominanych w liturgii tego tygodnia.
  5. We środę o godz. 18:00 odprawimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji „Woda Żywa” zaprasza na spotkanie w sali domu parafialnego.
  7. W zakrystii i kancelarii można nabyć pamiątki związane z konsekracją: ikonę św. Hieronima, zakładki do Biblii, kronikę, poezję p. Zofii Tyszkiewicz, oraz dwupłytowe wydanie albumu (zdjęcia + film) z Uroczystej Mszy Świętej konsekracyjnej.
  8. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna jest we środy w godz. 16:00-17:30 i 19:00-20:00 oraz w sobotę w godz. 9:00-10:00.
  9. Polecamy prasę katolicką. Na regale pod chórem jest wiele propozycji. W tygodniku „Idziemy” polecamy artykuł ks. prof. Jacka Grzybowskiego, który przybliża delikatną problematykę tzw. terapii uporczywej i stara się odpowiedzieć na pytanie kiedy medycyna może zrezygnować z podtrzymywania człowieka przy życiu? W bieżącym numerze znajdziemy też kalendarium obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego.
  10. Wszystkim naszym Parafianom i drogim Gościom życzymy dobrej pogody, radosnych i bezpiecznych wakacji.