1.  Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w jakikolwiek sposób do przygotowania konsekracji naszego kościoła.
 2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wpłaty na konto na nasz kościół oraz te przekazywane na przygotowanie do konsekracji i podczas zbiórki kwartalnej.
 3. Bóg zapałać za ofiary złożone na wsparcie rehabilitacji ks. Czarka.
 4. Dziś z racji Konsekracji Msze św. w naszej parafii będą odprawione o godz. 8:00, 10:00, 12:00 (konsekracja) i 19:00. Taki porządek niedzielnych Mszy św. będzie obowiązywał też podczas wakacji we wszystkie niedziele lipca i sierpnia.
 5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć zakładki z modlitwą do św. Hieronima, które mają nam pomóc w systematycznej medytacji Pisma Świętego.
 6. Jeszcze dziś i przez cały czerwiec zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe po Mszy Świętej wieczornej.
 7. We czwartek podczas Mszy świętej o godz. 18:00 zakończenie roku szkolnego III klas Gimnazjum.
 8. W piątek o godz. 8:00 – Msza Święta w int. nauczycieli, wychowawców i dzieci, na zakończenie roku szkolnego.
 9. W piątek po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Dorosłych Ruchu Światło-Życie.
 10. W sobotę o godz. 19:00 w sali przy kancelarii odbędzie się konferencja chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 11. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela;
 12. Po każdej Mszy św. dokonamy poświęcenia pojazdów i będziemy prosić o bezpieczeństwo na drogach dla wszystkich podróżujących i wypoczywających na wakacjach.
 13. W kiosku można nabyć kopię ikony św. Hieronima, aby w naszych domach i rodzinach rozwijał się kult Patrona Parafii, a jego wstawiennictwo przynosiło duchowe owoce. Zachęcamy też do nabywania tomika z poezją „Wiersze Wybrane” autorstwa p. Zofii Tyszkiewicz, w którym znajdziemy poetyckie przemyślenia nie tylko osobiste ale również dotyczące ważnych wydarzeń z historii powszechnej i różnych wydarzeń z 16 lat tworzenia parafii.
 14. Powstaje na stronie internetowej „Żywa Kronika” wydarzeń, do której można dołączyć swoje wspomnienia/przemyślenia z historii parafii i kościoła. Należy je przesłać korzystając z formularza kontaktowego na stronie głównej.
 15. REQUIEM: W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej Śp. Andrzeja Babińskiego (l. 54). Msza św. za pokój duszy śp. Andrzeja zostanie odprawiona 10.07. o godz. 18:00. Prośmy, by Dobry Bóg otworzył Mu bramy nieba.