1.  Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu i wpłaty na konto na nasz kościół i te przekazywane na przygotowanie do konsekracji.
 2. Bóg zapałać Wszystkim Wspólnotom i osobom indywidualnym za przygotowanie Bożego Ciała. Dziękujemy za piękne ołtarze i przystrojone okna. Rodzicom dzieci komunijnych dziękujemy za piękny I ołtarz eucharystyczny. Bóg zapłać Centrum Ogrodniczemu Aura oraz kwiaciarni Flower Power za rośliny i kwiaty do ołtarzy. Bóg zapałać Wspólnotom: Caritas, Fatimskiej, Żywego Różańca, Ruchu Rodzin Nazaretańskich oraz Służbie Liturgicznej, za II ołtarz z Duchem Świętym i chlebem, którym wszyscy powinniśmy się stać dla innych. Dziękujemy rodzinie p. Jurczewskich za dekoracje kwiatowe wokół kościoła. Bóg zapłać p. Jolancie Borkowskiej, p. Andrzejowi oraz Piotrowi i Marcinowi Rowickim, p. Pawłowi Zawadzkiemu, p. Marcinowi Wojence, Rafałowi Michalczykowi, Adamowi Frankowi i Wojtkowi Kamińskiemu. Dziękujemy p. Annie Krzemińskiej za projekty banerów na Nawiedzienie Matki Bożej, Boże Ciało i planowaną konsekrację.
 3. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać za liczny udział w uroczystości Bożego Ciała. Co warto podkreślić, skoro pojawiliśmy się nawet w relacji telewizyjnej.
 4. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczymy na parafialną Caritas. Jest też, jak w całej Polsce, specjalna zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
 5. Osoby z Komitetu Organizacyjnego Konsekracji przeprowadzają przed kościołem zapisy osób chętnych do pomocy w pracach przygotowawczych uroczystości. Są do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań osobiście przed kościołem i pod numerem tel. 513 949 069.
 6. Dziś rozpoczynamy kwartalną zbiórkę ofiar deklarowanych podczas kolędy na nasz kościół. Wpłat można dokonywać na konto lub u kwestarzy w kiosku przy wyjściu z Kościoła. Bóg zapłać wszystkim ludziom dobrej woli.
 7. Jeszcze dziś i przez cały czerwiec zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe po Mszy Świętej wieczornej.
 8. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie rady parafialnej i osób zaangażowanych w przygotowanie konsekracji.
 9. We wtorek o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla chłopców i ich rodziców, którzy w najbliższą niedzielę zostaną Ministrantami.
 10. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała pobłogosławimy wianki.
 11. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obwiązuje post piątkowy.
 12. W sobotę będzie wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 13. Chórek dziecięcy „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę w sobotę o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.
 14. W sobotę o godz. 19:00 w sali przy kancelarii odbędzie się konferencja chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 15. Za tydzień kolejna niedziela bezpośredniego przygotowania do konsekracji naszej świątyni. Kazania wygłosi ks. Czarek. Będzie też zbiórka do puszek na wsparcie rehabilitacji ks. Czarka.
 16. W przyszłą Niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11:30 odbędzie się obrzęd przyjęcia nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza.
 17. W przyszłą Niedzielę będzie możliwość otrzymania pamiątkowej pieczątki we własnych egzemplarzach Pisma Świętego, dlatego przynosimy je do kościoła. Będzie też możliwość nabycia zakładki do Biblii, z ikoną i modlitwą do Świętego Hieronima, jako pamiątka konsekracji.
 18. W kiosku można nabyć kopię ikony św. Hieronima, aby w naszych domach i rodzinach rozwijał się kult Patrona Parafii, a jego wstawiennictwo przynosiło duchowe owoce.
 19. Zapowiadamy, że w dniu Konsekracji, Msze św. w naszej parafii będą odprawione o godz. 8:00, 10:00, 12:00 (konsekracja) i 19:00. Taki też porządek niedzielnych Mszy św. będzie obowiązywał podczas wakacji w lipcu i sierpniu.
 20. Ze względu na trwające prace wokół kościoła, prosimy o wyrozumiałość i ostrożność. Szczególnie prosimy o zwracanie uwagi na dzieci, by nie wchodziły na teren wygrodzony taśmą bezpieczeństwa.
 21. W niedzielę 10 czerwca o godz. 12:15 z Placu Trzech Krzyży pod hasłem: „Polska Rodziną Silna” wyruszy XIII Marsz dla Życia i Rodziny. Zachęcamy do udziału szczególnie rodziny z dziećmi. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

ZAPOWIEDZI MAŁŻEŃSKIE

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Piotr Suchocki i Magdalena Możdżyńska oboje z naszej parafii.

Narzeczonych polecamy modlitwom wiernych.Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.