1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu i wpłaty na konto na kościół.

2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przygotowanie pięknych uroczystości: I Komunii i Rocznicy.

3. Dziś ofiary składane do puszek przeznaczamy na Seminarium Duchowne naszej diecezji. Jednocześnie informujemy, że w najbliższą sobotę odbędą się święcenia kapłańskie 8 nowych prezbiterów naszej diecezji.

4. Jeszcze dziś, i do czwartku włącznie, po Mszy Świętej wieczornej, zapraszamy na Nabożeństwo Majowe.

5. We środę podczas Mszy św. o godz. 18:00 Ks. Proboszcz wraz z księżmi z rocznika święceń 1998 roku będą składać Bogu dziękczynienie za dar kapłaństwa w 20 rocznicę święceń. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zostanie odprawiona w tym dniu bezpośrednio po różańcu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. We czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w naszym kościele w tym dniu odprawimy o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. Po Mszy o godz. 10:00 wyruszy Procesja Bożego Ciała do czterech ołtarzy. Ołtarz I przy krzyżu przed kościołem przygotowują rodzice dzieci komunijnych. Ołtarz II przy ul. Jeździeckiej – Caritas, Wspólnota Fatimska i Różańcowa oraz Służba Liturgiczna. Prosimy o udekorowanie swoich domów flagami narodowymi i okien emblematami eucharystycznymi. Procesja zakończy się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. Wszystkie dzieci komunijne i rocznicowe zachęcamy by na Boże Ciało przyszły w swoich strojach liturgicznych. Dziewczęta zapraszamy do sypania kwiatków przed Najświętszym Sakramentem. Zgłaszać się należy do p. Hanny Rowickiej przed Mszą św.

8. W związku z przygotowaniem do Bożego Ciała prosimy mężczyzn o pomoc. Zgłoszenia chętnych do niesienia baldachimu, chorągwi i figury Matki Bożej Fatimskiej przyjmujemy w zakrystii. Odprawa dla służby liturgicznej przed Bożym Ciałem będzie we środę o godz. 17:30.

9. Od piątku rozpoczniemy Nabożeństwa Czerwcowe, odprawiane każdego dnia po Mszy św. wieczornej.

10. W I Piątek księża odwiedzą chorych z Komunią Świętą. O godz. 15:00 będzie Koronka i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Spowiedź od godz.17:00.

11. W sobotę, ze względu na ślub, wyjątkowo dopiero od godz. 17:30 będzie kolejne nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Rozpoczniemy od modlitwy różańcowej. Podczas Mszy ofiarujemy Komunię Świętą wynagradzającą za zniewagi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy będzie też czas na 15 min. rozmyślanie nad wskazaną tajemnicą różańca. Na stoliku z gazetkami będą przygotowane foldery i teksty pomocnicze do rozmyślania.

12. Chórek dziecięcy „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę w sobotę o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.

13. Ze względu na święcenia kapłańskie w sobotę nie będzie zbiórek ministranckich ani treningu piłki nożnej.

14. Za tydzień kolejna niedziela bezpośredniego przygotowania do konsekracji naszej świątyni. Kazania wygłosi ks. Paweł.

15. Ofiary składane w I niedzielę miesiąca do puszek przeznaczymy na parafialną Caritas. Będzie też specjalna zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

16. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy kwartalną zbiórkę ofiar deklarowanych podczas kolędy na nasz kościół.

17. W kiosku można nabyć kopię ikony św. Hieronima, aby w naszych domach i rodzinach rozwijał się kult Patrona Parafii, a jego wstawiennictwo przynosiło duchowe owoce. Można też nabyć okolicznościowy tomik „Wiersz Wybrane” p. Zofii Tyszkiewicz, w którym znajdziemy poetyckie przemyślenia nie tylko osobiste ale również dotyczące ważnych wydarzeń z 16 lat tworzenia parafii.

18. Zapowiadamy, że 17.06, w dniu Konsekracji, Msze św. w naszej parafii będą o godz. 8:00, 10:00, 12:00(konsekracja) i 19:00.

19. Ze względu na trwające prace wokół kościoła, prosimy o wyrozumiałość i ostrożność. Szczególnie prosimy o zwracanie uwagi na dzieci, by nie wchodziły na teren wygrodzony taśmą bezpieczeństwa.