1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu i wpłaty na konto na kościół.

2. Dziękujemy p. Zbigniewowi Podlaskowi za piękne zdjęcia z Uroczystości Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii. Galeria dostępna jest na stronie parafialnej.

3. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczamy na prace wykonywane obecnie wokół świątyni i na przygotowanie do konsekracji naszego kościoła.

4. Jeszcze dziś i przez cały maj zapraszamy na Nabożeństwo Majowe, odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.

5. W poniedziałek przypada Święto św. Macieja Apostoła, we środę Uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

6. Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji „Woda Żywa” zaprasza we czwartek po nabożeństwie majowym na adorację i uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz modlitwę wstawienniczą w naszym kościele.

7. W sobotę 19 maja o godz. 10:00 w Konkatedrze Diecezji Warszawsko-Praskiej na Kamionku Biskup Marek Solarczyk udzieli 8 kandydatom Sakramentu Świeceń w stopniu diakona. Polecamy wszystkich kandydatów do święceń, tym bardziej, że przez wiele niedziel jeszcze jako akolici pomagali w naszej parafii.

8. Wspólnota Ruchu Rodzin Nazaretańskich zaprasza w piątek po nabożeństwie majowym na modlitewne spotkanie w domu parafialnym.

9. W sobotę o godz. 18:00 będzie w naszym kościele Msza wigilijna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, po Mszy św. godz.. 19:30 Wspólnota SNE zaprasza na modlitewne czuwanie z uwielbieniem w sali pod plebanią.

10. W przyszłą sobotę Nabożeństwo Majowe odprawimy przed figurką Matki Bożej na parkingu przed plebanią.

11. Próby chóru parafialnego odbywają się we czwartek o godz. 19:15.

12. Chórek dziecięcy „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę w sobotę o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.

13. W sobotę 19 maja w godz. 9:00-12:00 odbędzie się w kościele I spowiedź dzieci i rodziców przed I Komunią. Z powodu spowiedzi dzieci komunijnych nie będzie w tym tygodniu zbiórek ministranckich i treningu.

14. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

15. W niedzielę 22 maja o godz. 9:30 i 11:30 w naszym kościele uczniowie klas III po raz pierwszy przystąpią do Komunii Świętej. Z uwagi na liczny udział gości w uroczystości komunijnej prosimy parafian o wybranie innej godziny Mszy św. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 10:00.

16. Za tydzień po Mszy wieczornej i nabożeństwie odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

17. Rodzice dzieci, które będą 27 maja o godz. 10:00 przeżywały Rocznicę I Komunii Świętej, proszeni są o kontakt z ks. Pawłem, aby odebrać kartę zgłoszeniowo-informacyjną.

18. W poniedziałek w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbędą się porady Radcy Prawnego.

19. W tym tygodniu ze względu na spowiedź dzieci przed I Komunią kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek i środę.

20. Caritas Polska informuje o naborze młodych ludzi do grupy wolontariackiej przy Caritas Polska: „Szanowni Państwo 14 maja o godzinie 18 odbędzie się spotkanie informacyjne, na którym opowiemy o całej idei. Chcemy przede wszystkim stworzyć młodym ludziom (18-30 lat)przestrzeń do realizowania własnych projektów. Chcemy dać im narzędzia pomagające organizować kampanie społeczne i akcje, dać wsparcie struktury Caritas, kontakt z siecią wolontariuszy z Caritas z całego świata oraz zapewnić miejsce formacji duchowej i intelektualnej. Będziemy działać w ramach tematyki migracji i uchodźctwa, młodych ludzi na rynku pracy oraz ekologii, a także w każdym innym temacie, który będzie bliski wolontariuszom. Więcej informacji na stronie www.caritas.pl oraz: https://www.facebook.com/events/106003203596832/?active_tab=about”.

21. Ze względu na trwające prace wokół kościoła, prosimy o wyrozumiałość i ostrożność. Szczególnie prosimy o zwracanie uwagi na dzieci, by nie wchodziły na teren wygrodzony taśmą bezpieczeństwa.