1. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu i wpłaty na konto na kościół.
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Misji i przeprowadzenia uroczystości Nawiedzenia Kopii Obrazu Jasnogórskiego w naszej parafii. Dziękujemy: Służbie Liturgicznej, Panu Organiście, Chórowi, Zespołowi Muzycznemu, „Iskierkom Miłości” z naszej scholi, Wspólnotom Różańcowy, Paniom z kiosku parafialnego, Młodzieży, Panu Kościelnemu z żoną, Wszystkim Wspólnotom oraz każdemu z osobna. Bóg zapłać również służbom porządkowym: Policji i Strażakom. Wielką radością był liczny udział naszych Parafian i Gości, zarówno podczas głównej Mszy św, jak i podczas poszczególnych nabożeństw oraz w czasie nocnego czuwania – Bóg zapłać!
 3. Już dziś zapowiadamy, że za rok w dn. 3-4 maja udamy się z Pielgrzymką na Jasną Górę z „rewizytą” do Matki Bożej Królowej Polski i podziękowaniem za Nawiedzenie i wszystkie otrzymane w tym czasie duchowe łaski.
 4. Dziś po mszy o 13:00 Litania do imienia Jezus z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 5. Ofiary składane dziś do puszek, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, przeznaczamy na dzieła parafialnej Caritas.
 6. Jeszcze dziś i przez cały maj zapraszamy na Nabożeństwo Majowe, odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.
 7. Po wieczornej Mszy Świętej i nabożeństwie odbędzie się na plebanii spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 8. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci, które wyjeżdżają w wakacje na kolonie w Pieniny. Prosimy o przyniesienie wypełnionych kart kolonijnych i pierwszej raty wpłaty w wysokości 50%.
 9. We wtorek przypada Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski.
 10. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji „Woda Żywa” zaprasza na spotkanie w sali domu parafialnego.
 11. W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego, którą będziemy odmawiali podczas nabożeństwa majowego przez 9 kolejnych dni aż do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.
 12. W sobotę będziemy obchodzili Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej – patronki Stolicy. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego miasta podczas Mszy Świętych o godz. 7:00 i 18:00.
 13. W przyszłą sobotę Nabożeństwo Majowe odprawimy przed figurką Matki Bożej na parkingu przed plebanią.
 14. Próba chóru parafialnego w czwartek o godz. 19:15.
 15. Chórek dziecięcy „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę w sobotę o godz. 10:00 na plebanii.
 16. W sobotę na plebanii o godz. 9:00 odbędzie się zbiórka dla Kandydatów, o godz. 10:00 zbiórka dla Ministrantów. Trening piłki nożnej wyjątkowo od godz. 10:45 do 12:30 na boisku SP353.
 17. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 18. Ofiary składane za tydzień na tacę przeznaczamy na prace wykonywane obecnie wokół świątyni i na przygotowanie do konsekracji naszego kościoła.
 19. W niedzielę 13 maja po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej. Z racji prac wokół kościoła procesja odbędzie się wewnątrz kościoła.
 20. Rozpoczynamy już próby przed I Komunią Świętą, która odbędzie się 20 maja o godz. 9:30 – I gr. oraz 11:30 – II gr., szczegółowy program prób otrzymali rodzice na ostatnim spotkaniu formacyjnym (próby rozpoczynają się nabożeństwem majowy). Prosimy o modlitwę w intencji dzieci, które przyjmą Pana Jezusa, i ich rodzin, aby jak najlepiej przygotowali się do tego pięknego wydarzenia.
 21. Rodzice dzieci, które będą 27 maja o godz. 10:00 przeżywały Rocznicę I Komunii Świętej, proszeni są o kontakt z ks. Pawłem, aby odebrać kartę zgłoszeniową.
 22. W poniedziałek w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbędą się porady Radcy Prawnego.
 23. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek i środę.
 24. Ze względu na trwające prace wokół kościoła, prosimy o wyrozumiałość i ostrożność.