1. Dziękujemy za ofiary na tacę i wpłaty na konto oraz ofiary złożone w minionym tygodniu na dzieło Ad Gentes.

2. Rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne, które prowadzi ks. prof. dr hab. Jacek Grzybowski. Dzieci i młodzież szkolna mają rekolekcje wg haromonogramu ustalonego ze szkołami. Rekolekcje w szkołach prowadzą klerycy naszego seminarium. Rekolekcjonistów polecamy modlitwom. Apelujemy do wszystkich: zaplanujcie swój udział w rekolekcjach i przyprowadźcie tych, których kochacie. Podczas spowiedzi pojednajcie się z Bogiem i módlmy się wszyscy za zatwardziałych grzeszników. Program rekolekcji jest na 4 stronie gazetki parafialnej. Na stolikach z gazetkami są też folderki pomocne w przygotowaniu spowiedzi. Jest tam przykładowy rachunek sumienia, informacje o warunkach dobrej i skutecznej spowiedzi oraz pomocne wskazania w rozróżnianiu grzechów śmiertelnych i powszednich.

3. W dni rekolekcyjne zapraszamy na wyjątkowy wspólnotowy różaniec: dziś o godz. 17:15, a w poniedziałek i wtorek o godz. 19:00.

4. Dziś o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie w grupach formacyjnych dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

5. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczamy na prace wokół kościoła przed planowaną konsekracją.

6. Trwa kwartalną zbiórka ofiar deklarowanych podczas kolędy na nasz kościół.

7. W poniedziałek z racji rekolekcji kancelaria będzie nieczynna.

8. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o g. 17:00 z udziałem dzieci, zaś po Mszy św. wieczornej na Drogę Krzyżową zapraszamy młodzież i dorosłych.

9. Nabożeństwo Gorzkich Żali śpiewamy w niedzielę po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 18:50).

10. Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza we czwartek o godz. 19:30 na spotkanie w domu parafialnym.

11. Próby chóru parafialnego są we czwartek o godz. 19:15. Chórek dziecięcy zaprasza w sobotę o godz. 10:00.

12. W sobotę 24.03 o godz. 19:00 w sali przy kancelarii odbędzie się konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci które otrzymają Chrzest w Wielkanoc i w Niedzielę Miłosierdzia.

13. W sobotę o godz. 9:00 odbędzie się wspólna zbiórka Kandydatów i Ministrantów. Trening piłki nożnej w hali SP 353 będzie w godz. 13:30 – 15:30.

14. Za tydzień Niedziela Palmowa. Palmy zrobione przez Panie z Żywego Różańca będziemy mogli nabyć przed kościołem. Ofiary złożone za palmy przeznaczamy na rzecz naszego kościoła. Obrzęd poświęcenia palm odbędzie się na początku każdej Mszy Świętej.

15. W kiosku przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w paschaliki i świąteczne świece oraz kartki wielkanocne.

16. Parafia organizuje wakacje dla młodzieży z pielgrzymką do Medjugorie. Szczegóły i zapisy u ks. Pawła.

17. W poniedziałki w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.

18. Ogłaszamy konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Własnoręcznie wykonane (technika dowolna) i podpisane prace przynosimy w Wielką Sobotę. Później będziemy mieli wszyscy tydzień na głosowanie. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.