1. Dziękujemy za ofiary na tacę oraz wpłaty na konto. Dziękujemy za wsparcie misji Sióstr Franciszkanek Maryi Niepokalanej.

2. Ofiary składane dziś na tacę w całości przeznaczamy na prace przy kościele, przed planowaną w czerwcu konsekracją naszej świątyni.

3. Przypominamy, że dziś jeszcze o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie formacyjne młodzieży w ramach przygotowania do Bierzmowania.

4. We środę o godz. 18:00 odprawimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

5. W I Piątek miesiąca – 2 marca – księża odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. O godz. 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Modlitwę zakończymy litanią do Serca Jezusowego przed Drogą Krzyżową o godz. 17:00. Spowiedź będzie od godz. 17:00.

6. W sobotę od godz. 17:00 będzie miało miejsce kolejne nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Rozpoczniemy od modlitwy różańcowej, będzie też czas na 15 min. rozmyślanie nad wskazaną tajemnicą różańca a podczas Mszy Komunia Święta wynagradzająca za  zniewagi  i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Na stoliku z gazetkami będą przygotowane foldery z opisem Nabożeństwa i teksty pomocnicze do rozmyślania.

7. W sobotę po Mszy wieczornej w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie Żywego Różańca.

8. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godz. 17:00 z udziałem dzieci, zaś po Mszy św. wieczornej na Drogę Krzyżową zapraszamy młodzież i dorosłych. Nabożeństwo Gorzkich Żali śpiewamy w niedzielę po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 18:50).

9. Zespół „Cudaki” zaprasza na wspólne śpiewanie we wtorek o godz. 18:30. Próby chóru parafialnego odbywają się we czwartek o godz. 19:15. Chórek dziecięcy spotyka się w sobotę o godz. 10:00. Zapraszamy!

10. W sobotę o godz. 9:00 – odbędzie się zbiórka dla Kandydatów na Ministrantów, o godz. 10:00 – zbiórka dla starszych Ministrantów. Trening piłki nożnej w SP353 w godz. 13:30-15:30.

11. W przyszłą niedzielę z racji I niedzieli miesiąca po Mszy Św. o godz. 13:00 będzie Litania do Imienia Jezus a po Mszy o godz. 18:00 Gorzkie Żale.

12. Ofiary składane za tydzień do puszek zostaną przeznaczone na dzieła charytatywne parafialnej Caritas.

13. Za tydzień rozpoczniemy kwartalną zbiórkę deklarowanych podczas kolędy ofiar na nasz kościół.

14. Od dziś w kiosku przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w paschaliki i świąteczne świece wielkanocne.

15. W najbliższy poniedziałek 26 lutego o godz. 19:00 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Borkowskiej 1 w Starej Miłośnie rozpoczną się Katechezy dla narzeczonych. Wszystkich zainteresowanych, którzy planują w najbliższych miesiącach zawrzeć Sakrament Małżeństwa zachęcamy do skorzystania. Informujemy, że następna edycja Kursu planowana jest dopiero na jesieni od 3 września w naszej parafii.

16. W poniedziałki w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porad Radcy Prawnego.

17. Zapowiadamy, że Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszej parafii w dn. 18-20 marca. Będzie je głosił Ks. prof. dr hab. Jacek Grzybowski.

18. Na ostatniej stronie gazetki parafialnej znajduje się zaproszenie do Domu Siostry Faustyny w Ostrówku k/ Klembowa na „Męskie zanurzenie w Słowo”. Szczegóły na: www.domfaustyny.pl

19. Parafia NSPJ zaprasza 5 marca o godz. 18:00 na Mszę św. i odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żołnierzy Podziemnego Państwa Polskiego walczących przeciw niemieckim i sowieckim okupantom.