1. Dziękujemy za ofiary na tacę, wpłaty na konto i składane podczas kolędy. Dziękujemy za gościnność i serdeczne spotkania kolędowe.
  2. Dziś ofiary składane do puszek przeznaczamy na dzieła charytatywne parafialnej Caritas.
  3. Jeszcze dziś po Mszy wieczornej i Nieszporach odbędzie się spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które chciałyby należeć do tej grupy.
  4. Dzieci należące do Dziecięco-Młodzieżowych Kół Różańcowych prosimy o kontakt z ks. Pawłem.
  5. W środę przypada dzień imienin naszego Biskupa Romualda Kamińskiego, pamiętajmy w modlitwie o drogim solenizancie zawierzając jego posługę Matce Bożej.
  6. Bal karnawałowy dla dzieci i całych rodzin odbędzie się w sobotę 10 lutego w auli SP 385 o godz. 10:00. W zakrystii za przysłowiową złotówkę można odbierać zaproszenia-bilet wstępu. Osoby, które mają doświadczenie z poprzednich lat i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w przygotowanie tej atrakcji prosimy o pomoc.
  7. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców ul.: Jana Pawła II (domki) i Jana Pawła II bloki nr 23, 25, 31, 33, 35, 37, 218, 220. We wtorek w kolędzie będzie pomagał ks. Andrzej Lubowicki. Rodziny, które ze względu na ferie lub z innych przyczyn nie mogły przyjąć księży w wyznaczonym wcześniej terminie prosimy o kontakt w celu ustalenia godziny w dniach 8-9 lutego na dodatkową wizytę duszpasterską i poświęcenie mieszkania/domu.
  8. W przyszłą niedzielę z racji przypadającego Światowego Dnia Chorego zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek Caritas na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.
  9. Chłopców, którzy chcą zostać ministrantami prosimy o kontakt w zakrystii. Pierwsza zbiórka liturgiczna odbędzie się w sobotę 16 lutego o godz. 9:00
  10. Katechezy dla narzeczonych, zarówno z par. św. Hieronima jak i NSPJ, rozpoczną się w poniedziałek 26 lutego o godz. 19:00 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Borkowskiej 1 w Starej Miłośnie. Wszystkich zainteresowanych, którzy planują w najbliższych miesiącach zawrzeć Sakrament Małżeństwa zachęcamy do skorzystania. Informujemy, że następna edycja Kursu planowana jest dopiero na jesieni od 3 września w tutejszej parafii.
  11. Kancelaria, w tym tygodniu wyjątkowo ze względu na kolędę, jest czynna tylko w sobotę w godz. 9:00-10:00.