1.Dziękujemy za ofiary na tacę, wpłaty na konto i składane podczas kolędy. Mszę św. za wszystkie Rodziny, które przyjęły księży z wizytą duszpasterską, odprawiamy każdej niedzieli o godz. 13:00. Dziękujemy za gościnność i serdeczne spotkania kolędowe.

2.Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie dwóch grup kolędników misyjnych. Z krótką scenką bożonarodzeniową nawiązującą do sytuacji dzieci z Syrii nasi kolędnicy odwiedzili ponad 30 rodzin i zebrali 3245zł. Bóg zapłać za modlitwę, wyrzeczenia podejmowane w intencji misji i złożone ofiary oraz słodkości dla kolędników. Zapraszamy do wspólnego kolędowania za rok! To piękne, wzruszające i ubogacające doświadczenie również dla kolędujących!

3.Dziś ofiary składane na tacę są przeznaczone na prace wokół naszego kościoła przed planowaną w czerwcu konsekracją.

4.Po Mszy Świętej przy wyjściu z kościoła Rycerze Św. Jana Pawła II rozprowadzają kalendarz o tematyce historyczno-patriotycznej – 15 zł.

5.Grupa dzieci z Ks. Pawłem wyruszyła dziś na ferie do Poronina. Prosimy o modlitwę w intencji korzystających z ferii i o bezpieczne powroty.

6.Jutro o godz. 18:00 będzie Msza św. przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii parafialnej.

7.W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców ul.: Klimatycznej, Pogodnej, Radosnej, Skocznej, Szafranowej, Ułańskiej, Zdrojowej i Źródlanej oraz Alei Marszałka Piłsudskiego w części należącej do naszej parafii. W kolędzie będzie pomagał ks. Marek Dec.

8.Kancelaria w styczniu ze względu na kolędę jest czynna w środy w godz. 16:00-17:30 i soboty w godz. 9:00-10:00.

9.W przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej odbędzie kolejne spotkanie w grupach formacyjnych dla kandydatów do Bierzmowania.

10.Bal Karnawałowy dla Rodzin planujemy 10 lutego. Zapisy w zakrystii. Rodziców, którzy chcieliby pomóc w organizacji balu, prosimy o kontakt z ks. Pawłem.

11.W poniedziałki w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii parafialnej można skorzystać z darmowych porad Radcy Prawnego.

12.Zachęcamy do odpisów 1% podatku dochodowego na cele charytatywne Caritas naszej diecezji. Nasza parafia podpisała porozumienie z Caritas diecezjalna, które umożliwi korzystanie z przekazanych środków na cele charytatywne również naszej parafii (np. kolonie dla dzieci). Należy tylko w zeznaniu rocznym wskazać Organizację Pożytku Publicznego i we właściwej rubryce wpisać numer KRS 0000223182. Ulotki z numerem KRS, który konieczny jest do dokonania odpisu, dostępne są również  na stoliku z prasą. Pamiętajmy o wpisaniu w PIT w rubryce „cel szczegółowy 1%” nazwy naszej parafii: „Parafia Św. Hieronima”. Gotowy program do wypełniania PIT, w wersji elektronicznej, jest też dostępny na stronie: www.cdwp.caritas.pl., w tym wypadku również należy pamiętać o wpisaniu celu szczegółowego: „Parafia św. Hieronima”. Każdy z nas ma prawo zdecydować o przeznaczeniu 1% podatku od swojego dochodu. Jeśli nie wskażemy na jaki cel ten 1% podatku przeznaczamy, to i tak zgodnie z prawem polskim, będzie on automatycznie przekazany na inne, nieznane nam cele.