1.Dziękujemy za ofiary na tacę, ofiary do puszek na Caritas, wpłaty na konto i składane podczas kolędy. Mszę św. za wszystkie Rodziny, które odwiedzamy po kolędzie, odprawiamy każdej niedzieli o godz. 13:00. Dziękujemy za gościnność i serdeczne spotkania kolędowe.

2. Dziś przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o Polakach na emigracji. Otoczmy modlitwą także tych, którzy przybyli do naszego kraju zza wschodniej granicy oraz migrantów i uchodźców na całym świecie, szczególnie ofiary konfliktów zbrojnych na Bliskim Wschodzie.

3. Osoby pragnące należeć do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zapraszamy dziś po Mszy Świętej wieczornej na spotkanie formacyjne w sali obok kancelarii. Szczegóły u ks. Pawła w zakrystii.

4. Kancelaria w styczniu będzie czynna w środy w godz. 16:00-17:30 i soboty w godz. 9:00-10:00.

5. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców ul.: Wczasowej, Wapiennej, Ciekawej, Kamiennej, Skalistej, Jeździeckiej (domki), Jeździeckiej Bloki 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, oraz Husarskiej. W kolędzie będzie pomagał ks. Marek Dec oraz w poniedziałek ks. Andrzej Lubowicki.

6. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o jedność chrześcijan, obchodzony w tym roku pod hasłem „Prawica Twoja wsławiła się mocą” (Wj 15,6)

7. Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach odprawiona zostanie w piątek o godz. 18:00.

8. W sobotę 20 stycznia, podczas Eucharystii o godzinie 11.00 w Bazylice katedralnej Warszawsko-Praskiej pw. św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika, odbędzie się liturgiczna inauguracja posługi Biskupa Romualda Kamińskiego w naszej Diecezji.

9. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace kamieniarskie wokół naszego kościoła przed planowaną w czerwcu konsekracją.

10. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 8:00, dzieci i młodzież z naszej parafii wyjeżdżają z ks. Pawłem na Zimowisko. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

11. Zachęcamy do nabywania za dobrowolną ofiarę parafialnego kalendarza na 2018 rok.

12. Bal Karnawałowy dla Rodzin planujemy 10 lutego. Zapisy w zakrystii. Rodziców, którzy chcieliby pomóc w organizacji balu, prosimy o kontakt z ks. Pawłem w zakrystii.

13. W poniedziałki w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii parafialnej można skorzystać z darmowych porad Radcy Prawnego.