1. Dziękujemy za ofiary na tacę, wpłaty na konto i składane podczas kolędy. Mszę św. za wszystkie Rodziny, które odwiedziliśmy, odprawiamy każdej niedzieli o godz. 13:00. Dziękujemy za gościnność i serdeczne spotkania kolędowe.

 

  1. Dziękujemy za piękny koncert kolędowy, który odbył się wczoraj w naszym kościele. Wystąpili: Chór z par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie, Chór im. Hanny i Antoniego Kłosiewiczów z par. Dobrego Pasterza w Miedzeszynie, i Chór „Cantate Dei Gloriam” z par. św. Hieronima.

 

  1. Dziś ofiary składane dziś do puszek Caritas przeznaczamy na dzieła charytatywne i na zimowisko dla naszych dzieci.

 

  1. Po Mszy Św. wieczornej o godz. 19.00 zapraszamy serdecznie na świąteczny występ Chóru „Il Canto Magnificat” z Wesołej prowadzonego przez Panią Martę Zamojską-Makowską.

 

  1. Kancelaria w styczniu będzie czynna w środy w godz. 16:00-17:30 i soboty w godz. 9:00-10:00.

 

  1. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców ul.: Konwaliowej, Poświaty, Astrów, Lawendowej, Magnolii, Hiacyntowej, Dalii, Cienistej, Malwy, Słonecznej Polany, Azaliowej, Cieplarnianej, Brzozowy Lasek, Łagodnej, Brzoskwiniowej, Kalinowej, Czereśniowej, Dzikiej Róży, Piotrusia Pana i domy indywidualne przy ul. Pogodnej. Szczegółowy program jest w gazetce i na stronie internetowej. W kolędzie będzie pomagał ks. Marek Dec.

 

  1. W sobotę 13 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy wszystkie wspólnoty dorosłych na poświąteczne spotkanie opłatkowe.

 

  1. Zachęcamy do nabywania parafialnego kalendarza na 2018 rok. Ofiary składane za kalendarz zostaną przeznaczone na pierwszą cegiełkę na witraże w nawach bocznych naszego kościoła.