1.  Dziękujemy za ofiary składane na tacę, wpłaty na konto i składane podczas kolędy. Mszę św. za wszystkie Rodziny, które odwiedziliśmy, odprawimy 7 stycznia o godz. 13:00. Dziękujemy za gościnność i serdeczne spotkania kolędowe.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 11:30 Kolędnicy Misyjni (dzieci i rodzice), zapraszają na krótkie przedstawienie świąteczne. W tym czasie będzie można wesprzeć ofiarami akcję pomocy dzieciom z Syrii i Libanu. Dziś o godz. 18:00 będzie Msza Św. z nabożeństwem dziękczynnym na zakończenie roku.
 3. W poniedziałek 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. będą jak w każdą niedzielę. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za udział w uroczystym śpiewie Hymnu O Stworzycielu Duchu modląc się o uproszenie Bożej opieki na cały rok.
 4. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców ul.: Irysów, Dąbrowy, Promiennej, Stokrotki, Cyklamenowej, Paproci, Sasanki i Forsycji. Szczegółowy program jest w gazetce i na stronie internetowej. Ze względu na kolędę w styczniu Msze Święte wieczorne w naszym kościele będą sprawowali również oo. Marianie z Sulejówka.
 5. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do nowenny można składać w zakrystii.
 6. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie zakończona Różańcem o godz. 17.30 i Litanią do Serca Pana Jezusa. Przypominamy że spowiedź w I piątki jest od godz. 17.00.
 7. W piątek w godz. 9.00-12.00 księża odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.
 8. Ze względu na Uroczystość Trzech Króli parafialne nabożeństwa 5 pierwszych sobót miesiąca zaczniemy od I soboty lutego – już teraz zaplanujmy ten czas, aby odpowiedzieć na wezwanie Matki Bożej Fatimskiej.
 9. W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze Święte będą jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy. Ofiary składane w tym dniu do puszek będą przeznaczone na Misje.
 10. W sobotę po Mszy o godz. 18.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego parafialnego chóru „Cantate Dei Gloriam” prowadzonego przez Panią Małgorzatę Sobieszek. Serdecznie zapraszamy.
 11. W przyszłą niedzielę – obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2 lutego. Z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy świętej o godz. 13:00 odmówimy Litanię do Imienia Jezus. Natomiast po Mszy Św.  o godz. 18.00 zapraszamy serdecznie na świąteczny występ Chóru „Il Canto Magnificat” prowadzonego przez Panią Martę Zamojską-Makowską.
 12. W przyszłą Niedzielę parafialna Caritas będzie zbierała ofiary do puszek na cele charytatywne.
 13. Zachęcamy do nabywania parafialnego kalendarza na 2018 rok. Ofiary składane za kalendarz zostaną przeznaczone na pierwszą cegiełkę na witraże w nawach bocznych naszego kościoła.
 14. Spotkanie opłatkowe dla Grup i Wspólnot parafialnych planujemy w sobotę 13 stycznia o godz. 16.00.