1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła.
 2. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczamy na seminarium naszej diecezji.
 3. Kontynuujemy kwartalną zbiórkę ofiar deklarowanych podczas kolędy.
 4. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, we środę wspomnienie św. Cecylii, w piątek św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
 5. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego kolejna Katecheza dla Narzeczonych.
 6. We wtorek o godz. 18:45 Schola „Cudaki” zaprasza na próbę w sali domu parafialnego.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Intencje można składać w zakrystii i kancelarii.
 8. Klub „Wesoła Rodzina” zaprasza rodziców z dziećmi we środę w godz. 10:30-12:30. Spotkania odbywają się cyklicznie w środy w sali domu parafialnego.
 9. Próba Chóru odbędzie się we czwartek o godz. 19.15.
 10. We czwartek o godz. 19:30 w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji.
 11. W piątek po Mszy wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Dorosłych Ruchu Światło-Życie.
 12. W piątek o godz. 19:40 w kościele odbędzie się generalna próba dla kandydatów na Ministrantów i ich Rodziców.
 13. W sobotę o godz. 9:00 odbędzie się zbiórka kandydatów na Ministrantów. Zbiórka Ministrantów o godz. 10:00. Trening piłki nożnej na hali SP 353 w godz. 13:30 -15:30.
 14. Próba scholi dziecięcej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.
 15. Za tydzień – Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy o godz. 13.00 odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi, za który przysługuje odpust zupełny. Będziemy też gościć w naszej parafii ks. Ryszarda Halwę z Fundacji „SOS obrony poczętego życia”, który wygłosi kazania.
 16. Podczas Mszy Świętej o godz. 11:30, odbędzie się obrzęd przyjęcia Nowych Ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza.
 17. Po Mszy o 18:00 spotkanie w grupach dla Kandydatów do Bierzmowania (na plebanii).
 18. Spotkanie ze świętym Mikołajem planujemy 9 grudnia o 16:00. Rodziców prosimy podobnie jak w ubiegłych latach o zaangażowanie w to przedsięwzięcie oraz zgłaszanie dzieci w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 19. W poniedziałki w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii można skorzystać z darmowych porad Radcy Prawnego.
 20. Pan Czesław, nasz Kościelny, dostarcza do naszych domów poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na spłatę zobowiązań za prace kamieniarskie wykonane przed kościołem.
 21. Tak jak zapowiadaliśmy od 2 do 16 grudnia planujemy I etap kolędy, zwanej wizytą duszpasterską. Kolejny etap rozpoczniemy po Świętach Bożego Narodzenia. Nowych Parafian, czyli rodziny, które wprowadziły się w tym roku i tych, do których, z różnych powodów, nie dotarli księża z kolędą w poprzednich latach prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. Ułatwi nam to przygotowanie grafiku. Plan kolędy dostępny jest w specjalnej zakładce na głównej stronie oraz w gazetce parafialnej.
 22. W dniach 23, 24, 25 listopada 2017 w katedrze warszawsko-praskiej odbędą się diecezjalne warsztaty małżeńskie, które poprowadzi Pan Jacek Pulikowski (szczegóły na plakatach i stronie wpraga.oaza.pl/dk )
 23. Dzielnicowa Rada Seniorów zachęca wszystkie osoby starsze do korzystania z „Poczty Seniora”, ulotki i skrzynka pocztowa dostępne są również w kruchcie naszego kościoła. Można zgłaszać zauważone problemy, dzielić się wiedzą oraz swoimi pomysłami i spostrzeżeniami, które pomogą w codziennym życiu.