1.Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła i za wsparcie dzieł charytatywnych parafialnej Caritas.

2. Dziś ofiary składane na tacę przeznaczamy na spłatę naszych zobowiązań. Dziękujemy za wszystkie ofiary, również te wpłacane na konto parafialne.

3. Kontynuujemy kwartalną zbiórkę ofiar deklarowanych podczas kolędy.

4. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski, we czwartek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia, w piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

5. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego kolejna Katecheza dla Narzeczonych.

6. We wtorek o godz. 18:45 Schola „Cudaki” zaprasza na próbę w sali domu parafialnego.

7. Klub „Wesoła Rodzina” zaprasza rodziców z dziećmi we środę w godz. 10:30-12:30. Spotkania odbywają się cyklicznie w środy w sali domu parafialnego.

8. We środę o godz. 20:00 w sali przy kancelarii zapraszamy na spotkanie Rycerzy Jana Pawła II chorągwi św. Hieronima.

9. Próba Chóru odbędzie się we czwartek o godz. 19.15.

10. We czwartek o godz. 19:30 w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji.

11. W piątek o godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Rodzin Nazaretańskich.

12. W piątek o 19:00 w sali na plebani odbędzie się spotkanie Wspólnoty Dorosłych Ruchu Światło-Życie.  

13. W sobotę o godz. 9:00 odbędzie się zbiórka kandydatów na Ministrantów. Zbiórka Ministrantów o godz. 10:00. Trening piłki nożnej na hali SP 353 w godz. 13:30 -15:30.

14. W sobotę o godz. 10:00 zapraszamy wszystkie dzieci, które pragną swoim śpiewem uwielbiać Pana Boga, na próbę scholii dziecięcej.

15. Rodziców i Chrzestnych zapraszamy na Konferencję przed Chrztem dzieci w sobotę 18 listopada o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.

16. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek przeznaczamy na seminarium naszej diecezji.

17. W niedzielę 19 listopada o godz. 16:00 będzie dodatkowa Msza Święta dla Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

18. Poszukujemy Katechety/ki do poprowadzenia zajęć religii (1 h w tygodniu) w przedszkolu „Gumiś”.

19. W poniedziałki w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii można skorzystać z darmowych porad Radcy Prawnego.

20. Od soboty 18 listopada pan Czesław, nasz Kościelny, będzie dostarczał do naszych domów poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na spłatę zobowiązań za prace kamieniarskie wykonane przed kościołem.

21. Nowych Parafian, czyli rodziny, które wprowadziły się w tym roku prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. Ułatwi nam to przygotowanie tegorocznej kolędy. Kolędę rozpoczniemy w sobotę 2 grudnia. Rodziny do których, z różnych powodów, nie dotarli księża z kolędą w poprzednich latach także prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.