1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła i za wsparcie Misji.

2. Dziś gościmy w naszej parafii Księdza Witalisa Myszony, proboszcza par. M.B.Fatimskiej w Lelczycach na Białorusi (80 km. od Czarnobyla). Ks. Proboszcz głosi kazania i dzieli się doświadczeniami pracy duszpasterskiej na Białorusi. Po Mszy możemy wspomóc ofiarami dzieła duszpasterskie ks. Proboszcza i parafię na Białorusi.

3. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 – odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla młodzieży która w tym roku rozpoczyna przygotowanie do sakramentu Bierzmowania. Na spotkanie przynosimy wypełnione ankiety które były rozdawane na pierwszym spotkaniu.

4. Jeszcze dziś zapraszamy na wycieczkę do Muzeum Powstania Warszawskiego. Zapisy w zakrystii.

5. Można jeszcze zgłaszać imiona zmarłych, za których będziemy modlić się w Wypominkach jednorazowych 2 listopada i całorocznych wypominkach w każdy 3 piątek miesiąca. Kartki na wypominki są przygotowane na stoliku z prasą.

6. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego odbędzie się kolejna Katecheza dla Narzeczonych.

7. We wtorek zapraszamy na ostatnie Nabożeństwo Różańcowe. Dzieci, które najwytrwalej uczestniczyły w nabożeństwach wezmą udział w losowaniu pluszowego miśka (koniecznie należy przynieść wyklejankę z tajemnicami różańcowymi, które dzieci zbierały podczas nabożeństw).

8. We wtorek o godz. 18:45 rodzinna Schola „Cudaki” zaprasza na próbę w sali domu parafialnego.

9. We środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w tym dniu w naszej parafii o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. O godz. 13.00 Msza Święta z procesją za Zmarłych na miejscowym cmentarzu.

10. We czwartek 2 listopada w Dzień Zaduszny obchodzimy Wspomnienie Wiernych Zmarłych. Msza Święta z Nabożeństwem i procesją za Zmarłych w naszym kościele o godz. 18:00.

11. We czwartek o godz. 19:30 odbędzie się spotkanie Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji.

12. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek 3 listopada  w godz. 9:00-12:00 księżą odwiedzą chorych. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona litanią do Najświętszego Serca przed Mszą Świętą o godz. 18:00. Spowiedź od godz. 17:00. W sobotę po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się zebranie Wspólnoty Żywego Różańca.

13. W sobotę o godz. 9:00 zbiórka kandydatów na Ministrantów. Zbiórka Ministrantów o godz. 10.00. Trening piłki nożnej na hali SP 353 w godz. 13:30 -15:30.

14. W sobotę o godz. 10:00 próba scholii dziecięcej. Zapraszamy wszystkie dzieci, które pragną swoim śpiewem uwielbiać Pana Boga.

15. Konferencja przed Chrztem odbędzie się w sobotę 4 listopada o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.

16. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek przeznaczamy na dzieła charytatywne Parafialnej Caritas.

17. Za tydzień po Mszy o 11:30 odbędzie się spotkanie Dziecięcych Kół Różańcowych (wymiana tajemnic).

18. W niedzielę 5 listopada z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o godz. 13.00 będzie Litania do Imienia Jezus a po Mszy wieczornej Nieszpory Eucharystyczne.

19. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy kwartalną zbiórkę ofiar deklarowanych podczas kolędy.

20. W kancelarii można rezerwować intencje Mszy św. na rok 2018.

21. Poszukujemy katechetki do Przedszkola „Gumiś”.

22. Zapowiadamy, że w związku z obchodami 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w dniu 11 listopada o godz. 12:00 w kościele św. Brata Alberta w Wesołej odbędą się Dzielnicowe Obchody Narodowego Święta Niepodległości. W imieniu Rady i Zarządu Dzielnicy oraz Księdza Proboszcza Parafii św. Brata Alberta i Ośrodka Kultury Dzielnicy Wesoła serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za poległych w obronie Ojczyzny i do udziału w pikniku patriotycznym po Mszy Świętej.

23. W poniedziałki w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii można skorzystać z darmowych porad Radcy Prawnego.

24. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej oprócz Tygodnika Idziemy jest też Różaniec, Kwartalnik Caritas i wiele czasopism dla dzieci i młodzieży.

25. Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli, a podczas rodzinnych spotkań przy grobach naszych bliskich, życzymy dobrych Bożych refleksji nad Życiem Wiecznym i przemijaniem, które mobilizuje nas do nieustannej czujności i troski o sprawy duchowe.