1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła i na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Kontynuujemy zbiórkę kwartalną.

2. Dziękujemy Dyrekcjom naszych szkół, Katechetom, Wychowawcom i Rodzicom za umożliwienie dzieciom i dopilnowanie w miniony poniedziałek by nowy rok szkolny rozpoczął się z Bożym błogosławieństwem. Tych, którzy jeszcze nie skorzystali ze spowiedzi zachęcamy gorąco. Spowiedź również w dni powszednie 20 min. przed każdą Mszą św.

3. Dziś ofiary złożone na tacę w całości będą przeznaczone na spłatę naszych zobowiązań.

4. Po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do Bierzmowania, którzy kończą roczne przygotowanie. W najbliższym czasie zostanie podany termin bierzmowania i rozpoczniemy nowy cykl przygotowań dla tegorocznych kandydatów.

5. W poniedziałek o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się zebranie dla wszystkich katechetów pracujących w szkołach i przedszkolach na terenie naszej parafii. Zapraszamy.

6. We środę w liturgii przypada wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, we czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W piątek obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

7. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii. Jednocześnie, z racji 13 dnia miesiąca, po Mszy św. odbędzie się procesja światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy przynieść świece.

8. W czwartek o godz. 19:15 próba Chóru, zaś o godz. 19:30 odbędzie się spotkanie Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji.

9. W piątek po Mszy wieczornej w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie modlitewne wspólnoty Rodzin Nazaretańskich.

10. W sobotę o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich ministrantów na zbiórkę do sali na plebanii.

11. W sobotę 16 września o godz. 10:00 odbędzie się pierwsza próba naszej Scholki Dziecięcej. Zapraszamy wszystkich chętnych.

12. Konferencja przed Chrztem odbędzie się 16 września o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.

13. W niedzielę 17 września na Mszy św. o godz. 11.30 dokonamy poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistom. Pozostałe dzieci też mogą przynieść swoje tornistry.

14. W najbliższą niedzielę obchodzimy „Dzień środków oddziaływania społecznego”. Z tej okazji będziemy gościć w naszej parafii Wolontariuszy, którzy przed kościołem po każdej Mszy Świętej będą zbierali do puszek ofiary na utrzymanie i rozwój diecezjalnego Radia Warszawa.

15. Msza Św. i pierwsze spotkanie organizacyjne Dzieci i Rodziców przed I Komunią Świętą odbędzie się w niedzielę 17 września o godz. 16:00.

16. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się podsumowanie pracy i osiągnięć naszych ministrantów, jednocześnie rozpoczniemy szkolenie kandydatów do służby liturgicznej. Zapraszamy chłopców chętnych, by służyć Panu Bogu i ludziom podczas Mszy Świętych.

17. Zapowiadamy, że w poniedziałek 18 września o godz. 19.00 odbędzie się zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

18. Biblioteka w Wesołej zaprasza 12 września 2017, godz. 18.30 na wernisaż wystawy poplenerowej „Wesoła 2017”. A 19 września 2017, godz. 18.30 – Biblioteka zaprasza na spotkanie z p. Barbarą Buczek-Płachtową – autorką książek o historii Starej Miłosnej, w tym ostatnio wydanej „Miłosna. Stara Miłosna 1887-2012”. Szczegóły na plakatach.

19. Od przyszłej niedzieli rozpocznie się zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem „ZATRZYMAJ ABORCJĘ” – podpis na wagę życia. Szczegóły w „Idziemy”.