1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na tacę i na diecezjalną misję w Sierra Leone.

2. Dziękujemy naszemu chórowi, który uświetnił swoim występem Uroczystość koronacji figury Matki Bożej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Radzyminie.

3. Dziś, zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa Henryka Hosear SAC, przeprowadzamy zbiórkę do puszek na rzecz pomocy w odbudowie i odrestaurowaniu Katedry Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej trawionej pożarem 1 lipca 2017 roku.

4. W poniedziałek w liturgii przypada wspomnienie Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela. W piątek obchodzimy wspomnienie Bł. Bronisławy, dziewicy.

5. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii.

6. W czwartek o godz. 19:30 w sali domu parafialnego zapraszamy na spotkanie wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek 1 września będziemy przeżywali 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej. O godz. 18.00 odprawimy w naszym kościele Mszę Św. za wszystkich poległych podczas działań wojennych.

8. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie zakończona Różańcem i Litanią do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Przypominamy że spowiedź w I piątki jest od godz. 17.00. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 18.00 odbędzie się zebranie Wspólnoty Żywego Różańca.

9. Za tydzień ofiarami do puszki wspieramy Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

10. Przed nami nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzieci, młodzież i wszystkich zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty, aby w ten czas pracy i nauki wejść po Bożemu i z Bożym błogosławieństwem. Możliwość spowiedzi w naszym kościele będzie już w najbliższy  piątek od godz. 17.00 oraz w poniedziałek 4 września od godz. 8.00.

11. Pierwsza po wakacyjnej przerwie próba Chóru parafialnego odbędzie się 31 sierpnia o godz. 19.15 w sali domu parafialnego. Chór prowadzi Pani Małgorzata Sobieszek, a próby odbywają się raz w tygodniu. Zapraszamy nowych chórzystów! Odwagi! Kto śpiewa – dwa razy się modli.

12. Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy przeprowadzali w naszym kościele zbiórkę darów dla ofiar nawałnicy jaka przeszła przez Polskę. Trwałą żywność (puszki, makarony, słoiki, oleje, ryż, kaszę itp.) i środki chemiczne (środki higieny osobistej oraz środki odkażające, udrażniające i bakteriobójcze) można składać do koszy na końcu kościoła.

13. Od 3 września przywracamy zwyczajny porządek sprawowania Mszy Świętych w niedzielę: 8:00, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00.

14. Przypominamy, że w naszym kościele spowiedź jest przed każdą Mszą Świętą.

15. Kancelaria w wakacje czynna jest w środę i sobotę o stałych godzinach. Od 4 września przywracamy poniedziałkowy dyżur w kancelarii w godz. 16:00-17:30.

16. Zapowiadamy, że uroczysta Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 zostanie odprawiona w naszym kościele 4 września (poniedziałek) o godz. 8.30.

17. Wszystkim życzymy słonecznych i radosnych ostatnich dni wakacji i bezpiecznych powrotów.