1. Bóg zapłać za dary i zaangażowanie w dzieła charytatywne.
 2. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o godz. 13.00 będzie litania do Najświętszego Imienia Jezus, a po Mszy wieczornej – Nieszpory o Najświętszym Sakramencie.
 3. Ofiary składane do puszek przeznaczamy na dzieła charytatywne parafialnej Caritas.
 4. Trwa zbiórka darów dla hospicjum na Litwie, które prowadzone jest przez Siostry Jezusa Miłosiernego. Można ofiarować: produkty spożywcze o długim terminie przydatności, środki czystości, środki higieniczne (pampersy dla dzieci i dorosłych), środki papiernicze, ręczniki, pościel.
 5. Zachęcamy do włączenia się w akcję Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Podobnie jak w ubiegłych latach można po Mszy w zakrystii pobrać pusty szkolny plecak i przy okazji zakupów wypełnić go szkolnymi przyborami. Wypełnione plecaki zwracamy do 15 sierpnia włącznie. Zostaną one przed rozpoczęciem roku szkolnego rozdysponowane wśród najbardziej potrzebujących.
 6. We wtorek w liturgii wspominamy św. Dominika, prezbitera. W środę przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy – patronki Europy, w czwartek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika. Wszystkim, którzy modlą się przez wstawiennictwo       świętych, życzymy wielu łask Bożych i świętości.
 7. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii.
 8. W czwartek o godz. 19.30 w sali domu parafialnego zapraszamy na spotkanie wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji.
 9. W sobotę 12 sierpnia o godz. 19:00, w sali domu parafialnego, odbędzie się konferencja przedchrzcielna.
 10. W przyszłą niedzielę ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczamy w całości na spłatę należności za wykonane prace przy naszej świątyni. Z racji 13 dnia miesiąca, po Mszy o 19:00, procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej i nabożeństwo fatimskie.
 11. Poszukujemy nowych głosów męskich i żeńskich do naszego Chóru parafialnego. Próby rozpoczną się we wrześniu (informacja pojawi się w późniejszym terminie). Chór prowadzi Pani Małgorzata Sobieszek, Chórzyści spotykają się raz w tygodniu. Osoby zainteresowane prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pięknej niedzieli i udanych wakacji.