1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła.

2. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Możesz więcej” z Mińska Mazowieckiego nadesłało podziękowanie za złożone w minioną niedzielę dary na rzecz budowy Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych. List dziękczynny został wywieszony na tablicy ogłoszeń.

3. Dziś zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy zbiórkę darów dla hospicjum na Litwie, które prowadzone jest przez Siostry Jezusa Miłosiernego. Można ofiarować: produkty spożywcze o długim terminie przydatności, środki czystości, środki higieniczne (pampersy dla dzieci i dorosłych), środki papiernicze, ręczniki, pościel. Za ławkami stoją kosze do których można składać swoje dary.

4. Zachęcamy do włączenia się w akcję Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Podobnie jak w ubiegłych latach można po Mszy w zakrystii pobrać pusty szkolny plecak i przy okazji zakupów wypełnić go szkolnymi przyborami. Wypełnione plecaki zwracamy do 15 sierpnia włącznie. Zostaną one przed rozpoczęciem roku szkolnego rozdysponowane wśród najbardziej potrzebujących.

5. W poniedziałek przypada wspomnienie Św. Kingi, we wtorek święto Św. Jakuba apostoła, w środę obchodzimy wspomnienie Świętych Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny, zaś w sobotę wspomnienie Św. Marty. Wszystkim Solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki świętych Patronów wspominanych w liturgii tego tygodnia.

6. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii.

7. We czwartek o godz. 19.30 w sali domu parafialnego zapraszamy na spotkanie wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji.

8. We czwartek 27 lipca o godz. 7.00 dzieci z naszej parafii wraz  z  ks. Proboszczem  i wychowawcami wyruszają na kolonie. Zbiórka na parkingu przy figurze Matki Bożej o 6.40. Punktualnie o 7.00 wyjazd.

9. Przypominamy, że w naszym kościele spowiedź jest przed każdą Mszą Św. Prosimy uwzględnić to szczególnie w dni powszednie, gdyż podczas wakacji w parafii jest tylko jeden ksiądz, który spowiada, a później odprawia Mszę św.

10. Kancelaria w wakacje czynna jest we środę i sobotę o stałych godzinach.

11. Przez całe wakacje Mszę św. wieczorną w niedzielę odprawiamy o godz. 19.00.

12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pięknej niedzieli i udanych wakacji.