1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła i na spłatę zobowiązań.
 2. Dziś zgodnie z zapowiedzią przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka ofiar dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Możesz więcej” z Mińska Mazowieckiego. Stowarzyszenie podjęło się zadania wybudowania Wielospecjalistycznego Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych. Wszyscy możemy mieć swój udział w powstaniu takiej palcówki na terenie naszej diecezji.
 3. We czwartek zapraszamy na spotkanie nowopowstałej wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji. Wspólnota jest owocem przeprowadzonego w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania odbywają się cyklicznie we czwartki o godz. 19.30 w sali domu parafialnego.
 4. W piątek o godz. 19.00 w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie Wspólnoty Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
 5. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II. Intencje można zamawiać po Mszy w zakrystii i w kancelarii podczas dyżuru.
 6. Za tydzień rozpoczniemy zbiórkę darów dla pierwszego na Litwie hospicjum, które prowadzone jest przez Siostry Jezusa Miłosiernego. Można ofiarować: produkty spożywcze (konserwy, makarony, kasze, słodycze o długim terminie przydatności) środki czystości, środki higieniczne (pampersy dla dzieci i dorosłych), środki papiernicze, ręczniki, pościel.
 7. Dobiegają końca prace przy tworzeniu witraży 8 błogosławieństw, w tym tygodniu zostaną zamontowane kolejne dwa. Ostatnie dwa są w przygotowaniu. Gdyby ktoś chciał dołączyć do grona darczyńców to gorąco zapraszam. Sześć witraży ma już swoich tzw. chrzestnych, dwa pozostają jeszcze w dyspozycji.
 8. Przypominamy, w naszym kościele spowiedź jest przed każdą Mszą Św. Prosimy uwzględnić to szczególnie w dni powszednie, gdyż podczas wakacji w parafii jest tylko jeden ksiądz, który spowiada, a później odprawia Mszę św.
 9. Kancelaria w wakacje czynna jest we środę i sobotę o stałych godzinach.
 10. Przez całe wakacje Mszę św. wieczorną w niedzielę odprawiamy o godz. 19.00.
 11. W dniach 29-30 lipca po raz IX organizowana jest piesza pielgrzymka z Warszawy do Ostrówka do domu Siostry Faustyny. Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń i na www.domfaustyny.pl.
 12. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy udanej niedzieli i kolejnego wakacyjnego tygodnia. Szczęść Boże.