1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła i wsparcie kolonii.

2. Dziś ofiary składane na tacę przeznaczamy w całości na spłatę zobowiązań za wykonane w minionym roku przed kościołem prace kamieniarskie.

3. We wtorek przypada święto Św. Benedykta patrona Europy, we środę wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, we czwartek wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w sobotę wspomnienie św. Bonwentury, biskupa i doktora kościoła.

4. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii po Mszy św. i podczas dyżuru w kancelarii.

5. We czwartek z racji trzynastego dnia miesiąca wspominając objawienia Matki Bożej w Fatimie po Mszy Świętej odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy ze świecami.

6. W piątek o godz. 18 podczas Mszy Św. będziemy się modlić za wszystkich zmarłych polecanych w naszych parafialnych Wypominkach.

7. W sobotę 15 lipca o godz. 19.00 w sali domu parafialnego odbędzie się konferencja dla Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

8. Za tydzień przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym ”Możesz więcej” z Mińska Mazowieckiego na budowę Wielospecjalistycznego Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych.

9. Przypominamy, w naszym kościele spowiedź jest przed każdą Mszą Św. Prosimy uwzględnić to szczególnie w dni powszednie, gdyż podczas wakacji w parafii jest tylko jeden ksiądz, który spowiada, a później odprawia Mszę św.

10. Kancelaria w wakacje czynna jest we środę i sobotę o stałych godzinach.

11. Przez całe wakacje Mszę św. wieczorną w niedzielę odprawiamy o godz. 19.00.

12. W dniach 29-30 lipca po raz IX organizowana jest piesza pielgrzymka z Warszawy do Ostrówka do domu Siostry Faustyny. Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń i na www.domfaustyny.pl.