1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła zarówno na tacę jak i podczas zbiórki kwartalnej.

2. Bóg zapałać Wszystkim Wspólnotom i osobom indywidualnym za przygotowanie Bożego Ciała. Dziękujemy za piękne ołtarze i przystrojone okna. Bóg zapałać Wspólnotom Caritas, Fatimskiej i Żywego Różańca za III ołtarz ze św. Bratem Albertem i chlebem, którym wszyscy powinniśmy się stać dla innych. Rodzicom dzieci komunijnych, Wspólnocie Oaza Dorosłych i Chórowi dziękujemy za piękny IV ołtarz z wymowną monstrancją fatimską. Dziękujemy za porządki na parkingu przed bramą kościelną. Bóg zapłać Centrum ogrodniczemu Aura za rośliny zielone i za kwiaty do ołtarza dziękujemy Rodzinie p. Jurczewskich. Bóg zapłać p. Łukaszowi Konikowi za lody. Wydano ponad 900 porcji lodów.

3. Ofiary składane dziś do puszki przeznaczamy na wakacyjny wyjazd dzieci na kolonie. Dzieci będą wypoczywały w Borach Tucholskich nad jeziorami. W tym czasie będzie też na koloniach grupa dzieci z Białorusi pochodzących z polskich rodzin. Pragniemy zapewnić uczestnikom jak najwięcej atrakcji i pomóc w zdobyciu umiejętności pływania kajakami po jeziorach. Kontynuujemy też kwartalną zbiórkę ofiar deklarowanych podczas kolędy. Wpłat można dokonywać na konto lub u kwestarzy w kiosku przy wyjściu z Kościoła. Bóg zapłać wszystkim ludziom dobrej woli.

4. W poniedziałek o godz. 19.00 w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie dla narzeczonych.

5. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii po Mszy św. i podczas dyżuru w kancelarii.

6. We czwartek 22 czerwca o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. Będzie to jednocześnie Msza na zakończenie edukacji III klas naszego Gimnazjum. Po Mszy św., w sali domu parafialnego, odbędzie się spotkanie założycielskie Rycerzy Jana Pawła II. Zapraszamy chętnych mężczyzn, szczególnie tych, którzy chcą szerzyć naukę i kult naszego Świętego Rodaka.

7. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Nabożeństwa odprawiamy bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

8. W tym tygodniu: we wtorek obchodzimy Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika. Natomiast w piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to jednocześnie zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków i odmówimy akt wynagrodzenia „O Jezu najsłodszy”. Wszyscy, którzy publicznie odmówią ten akt mogą zyskać odpust zupełny. W sobotę obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

9. We środę po nabożeństwie ostatnie przed wakacjami spotkanie Koła Biblijnego w sali domu parafialnego.

10. We czwartek po procesji zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Natomiast o godz. 19.30 w kościele odbędzie się spotkanie założycielskie nowej wspólnoty w naszej parafii, jako owoc Seminarium Odnowy Wiary.

11. Scholię dziecięcą i wszystkich ze Służby Liturgicznej zapraszamy na podsumowanie pracy w mijającym roku szkolnym na spotkanie 24.06 o godz. 10.00 w ogrodzie przy plebanii. Ks. Paweł obiecał dużo atrakcji.

12. W przyszłą niedzielę za zgodą i z błogosławieństwem Księdza Arcybiskupa Henryka Hosera naszą parafię odwiedzi Telewizja Diecezji Warszawsko – Praskiej Salve TV. Będą wywiady i promocja naszej parafii.

13. Za tydzień po każdej Mszy św., dokonamy poświęcenia samochodów i wszelkich jednośladów prosząc o bezpieczeństwo dla wszystkich podróżujących i wypoczywających na wakacjach.

14. Spotkanie przedkolonijne odbędzie się 29 czerwca o godz. 19.00 na plebanii. Prosimy przygotować II ratę wpłat.