1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła i Świątynię Opatrzności Bożej.

2. Dziś obchodzimy Uroczystość Trójcy Świętej.

3. Ofiary składane dziś na tacę w całości przeznaczamy na spłatę naszych zobowiązań. Kontynuujemy też kwartalną zbiórkę ofiar deklarowanych podczas kolędy. Wpłat można dokonywać na konto lub u Kwestarzy w kiosku przy wyjściu z Kościoła. Bóg zapłać wszystkim ludziom dobrej woli, którzy swoimi ofiarami wspierają dzieło naszego kościoła.

4. W poniedziałek o godz. 19.00 w sali domu parafialnego odbędzie się kolejne spotkanie dla narzeczonych.

5. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii po Mszy św. i podczas dyżuru w kancelarii.

6. We czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Borkowskiej w Starej Miłośnie, skąd po Mszy św. ulicami naszego osiedla wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Procesja zakończy się hymnem Te Deum i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w naszym kościele. Po uroczystościach niespodzianka dla wszystkich dzieci na placu kościelnym.

7. Ołtarze przygotowują: przy ul. Jeździeckiej – Caritas, Wspólnota Fatimska i Różańcowa, Grupa Biblijna, przy krzyżu przed kościołem – Rodzice dzieci komunijnych, Wspólnota Oaza Dorosłych, Chór parafialny.

8. Prosimy o udekorowanie swoich domów flagami narodowymi i okien emblematami eucharystycznymi (piękne dekoracje za dobrowolną ofiarę są dostępne za ławkami na końcu kościoła).

9. Wszystkie dzieci komunijne i rocznicowe zachęcamy by przyszły na Boże Ciało w swoich strojach liturgicznych. Dziewczęta zachęcamy do sypania kwiatków przed Najświętszym Sakramentem. Zgłaszać się należy do Siostry Danieli przed Mszą św. w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa skąd po Mszy Św. wyruszy procesja

10. W związku z przygotowaniem do Bożego Ciała zapraszamy mężczyzn do pomocy, prosimy o zgłoszenia chętnych do niesienia baldachimu, chorągwi i asystowania przy księdzu z Najświętszym Sakramentem.

11. W naszej parafii Msze św. w Boże Ciało będą odprawione o godz. 8.00 i 18.00.

12. Przez Oktawę Bożego Ciała po nabożeństwie czerwcowym odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy wszystkich do uwielbiania Pana Jezusa, który pozostał z nami w Najświętszym Sakramencie. Dzieci komunijne i rocznicowe zapraszamy w strojach liturgicznych.

13. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa tradycyjnie odprawiamy bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

14. W tym tygodniu we wtorek obchodzimy Wspomnienie św. Antoniego z Padwy doktora Kościoła. Natomiast we środę przypada  wspomnienie bł. Michała Kozala bpa i męczennika. W Sobotę wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, któremu w Polsce decyzją Episkopatu i Parlamentu poświęcony jest cały 2017 rok.

15. We wtorek 13 czerwca po Mszy św. procesja światła z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy ze świecami.

16. W piątek 16 czerwca po nabożeństwie zapraszamy na kolejne spotkanie modlitewne Wspólnoty Ruch Rodzin Nazaretańskich.

17. W sobotę 17 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się konferencja chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, których dzieci w niedzielę otrzymają Chrzest Święty.

18. W przyszłą niedziele ofiarami do puszki będziemy mogli wesprzeć wakacyjny wyjazd dzieci na kolonie. Dzieci będą wypoczywały w Borach Tucholskich nad jeziorami. Pragniemy zapewnić uczestnikom jak najwięcej atrakcji i pomóc w zdobyciu umiejętności pływania kajakami po jeziorach. W tym czasie będzie też na koloniach grupa dzieci z Białorusi pochodzących z polskich rodzin.

19. Za tydzień 18 czerwca na wszystkich Mszach śpiewem będzie nam towarzyszył chórek dzieci „Cudaki” z Zespołem. Po Mszach Świętych będzie można nabyć płyty z różnymi  utworami w ich wykonaniu.

20. Na zakończenie Mszy kilka słów skierują do nas Rycerze Jana Pawła II. Wielkim naszym pragnieniem jest by takie rycerstwo powstało w naszej parafii.