1.Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła, i składane w Wielki Piątek ofiary na Grób Boży w Ziemi Świętej. Bóg zapłać za ofiary na palemki i kwiaty do Grobu. Dziękujemy też za świąteczne wędliny i ciasta.

2.Dziękujemy Ceremoniarzom, Służbie Liturgicznej, Ministrantom i Lektorom za perfekcyjne przygotowanie oraz godne i pełne chwały Bożej przeprowadzenie liturgii Wielkiego Tygodnia. Szczególne podziękowania dla Adama Franka i Rafała Michalczyka.

3.Bóg zapłać Zespołowi Młodzieżowemu pod przewodnictwem p. Marioli Rowickiej i Chórowi pod dyrekcją p. Małgorzaty Sobieszek za piękną oprawę muzyczną świątecznych liturgii oraz p. Piotrowi, naszemu organiście i wszystkim kantorom, lektorom i psalmistom.

4.Dziękujemy młodzieży, z ks. Pawłem na czele, za piękny i wymowny grób. Za Ciemnicę dziękujemy p. Jarosławowi Woźniakowi, za nową trwałą ramę ołtarzową, która będzie nam służyć wiele lat. Bóg zapłać Państwu: Annie i Marcinowi Wojenka, Żegocie Kacprzyk, Jolancie Borkowskiej, Leokadii Malińskiej, Annie Krzemińskiej i Markowi Szulimowi.

5.Msza Święta Rezurekcyjna z procesją o godz. 6.00. Pozostałe Msze Święte w Niedzielę Zmartwychwstania o godz. 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.

6.W drugi dzień Świąt Msze Święte jak w każdą niedzielę. Tego dnia ofiary składane do puszek przeznaczamy na katolickie uczelnie.

7.We środę 19 kwietnia o godz. 18.00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w sobotę 22 kwietnia Msza św. przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II. Intencje można zamawiać w kancelarii.

8.W sobotę 22.04 o godz. 19.00 w sali przy kancelarii konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które będą ochrzczone w Niedzielę Miłosierdzia.

9.Za tydzień przez całą Niedzielę Miłosierdzia ofiary składane do puszek będą przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji. O godz. 15.00 Godzina Łaski i Koronka do Bożego Miłosierdzia. A o godz. 16.00 dodatkowa Msza św. dla Dzieci I Komunii.

10.W niedzielę 23 kwietnia na Mszy św. o godz. 11.30 ogłoszenie wyników konkursu na najładniejsza pisankę. Po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

11.Uczniowie świetlicy Szkoły Podstawowej nr 353 zapraszają 20 kwietnia o godz.17.00 w siedzibie szkoły na musical „Kot w butach”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

12.W ramach świętowania 600-lecia Starej Miłosny zapraszamy 22.04 o godz. 10.30 do siedziby Gimnazjum na obchody wielkiego Jubileuszu. Szczegółowy program na plakatach na tablicy ogłoszeń.