1. Bóg zapłać za złożone w minionym tygodniu ofiary na potrzeby naszego kościoła.

2. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Szczegółowy program – na 4 stronie gazetki parafialnej i w wersji elektronicznej na stronie głównej (baner Rekolekcje Wielkopostne). Nauki rekolekcyjne głosi dr hab. Ks. Dariusz Pater z UKSW. Rekolekcje dla dzieci ze szkoły podstawowej (pn., wt., środ.) poprowadzi o. Mariusz Banaszek – Kamilianin.

3. Dziś ostatnia niedziela kwartalnej zbiórki deklarowanych podczas kolędy ofiar na potrzeby naszego kościoła.

4. W kiosku można nabywać świece wielkanocne i paschaliki Caritas.

5. Przy wyjściu z kościoła wystawiony jest Kosz Dobroci. Zbieramy żywności oraz środki chemiczne dla biednych.

6. Kancelaria parafialna w poniedziałek i środę ze wzglądu na rekolekcje nieczynna.

7. W czasie rekolekcji nie ma Mszy św. o godz. 7.00.

8. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 z udziałem dzieci. Dla dorosłych i młodzieży po Mszy ok. godz. 18.40.

9. Próba chóru we czwartek o godz. 19.00. Zespół Młodzieżowy zaprasza na próby w sobotę o 16.00. Chórek dziecięcy spotyka się w sobotę o godz. 10.00.

10. Zbiórka Ministrantów w sobotę o godz. 9.30 na plebanii. W tym dniu nie odbędzie się trening piłki nożnej. Lektorzy spotykają się o godz. 11.30 na odprawie przed Niedzielą Palmową.

11. W najbliższą sobotę w Kinie Sulejówek ostatnia projekcja filmu „Zerwany Kłos” o bł. Karolinie Kózkównie. Szczegóły i zapisy u ks. Pawła.

12. Dnia 1 kwietnia przypada I sobota miesiąca. Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem i różaniec do Apelu Jasnogórskiego o 21.00.

13. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 2 kwietnia po Gorzkich Żalach.

14. W niedzielę 2 kwietnia Marsz Świętości Życia. Msza św. o godz. 11.00 – Katedra ul. Floriańska 3, po Mszy wymarsz do Bazyliki św. Krzyża (szczegóły na ulotach).

15. Ogłaszamy konkurs na najpiękniejszą pisankę. Mogą to być wydmuszki, kraszanki lub pisanki. Technika jest dowolna, wybór jajek również. Własnoręcznie wykonane i podpisane rodzinne prace przynosimy w Wielką Sobotę. Później będziemy mieli wszyscy tydzień na głosowanie. Ogłoszenie wyników konkursu w Niedzielę Miłosierdzia Bożego (23 kwietnia o godz. 11.30).

16. Klub Mamy i Taty „Wesoła Rodzina” zaprasza na warsztaty dla rodziców i wychowawców, które mogą być pomocą w poprawie komunikacji dorosłych z dziećmi. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.