1.Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na potrzeby naszego kościoła i przy okazji roznoszenia opłatków.

2.Dziękujemy panu Andrzejowi oraz Piotrowi i Marcinowi Rowickim za wykonanie szopki. To najpiękniejsza szopka w całej diecezji.

3.Dziękujemy panom Rafałowi Kruschewskiemu, Piotrowi Cichockiemu, Jarosławowi Molendzie oraz Ignacemu Jurczewskiemu i Adamowi Frankowi za obsadzenie i oświetlenie choinek.

4.Bóg zapłać Rodzinie Doliwa Różyckich za ufundowanie witraża św. Pawła. Tym samym fronton naszego kościoła został dopełniony pięknym, artystycznym dziełem, które podobnie jak witraż św. Piotra wykonany został w pracowni Marii i Patryka Pryzmont.

5.Dziękujemy Paniom z Parafialnego Zespołu Caritas za przygotowanie i dostarczenie paczek świątecznych do rodzin, P. Sławomirowi Dąbrowa i wszystkim, którzy brali udział w świątecznej akcji za 51 spełnione marzenia.

6.Dziękujemy rodzinie Państwa Grodzickich za przygotowanie parafialnego kalendarza. Na kartach kalendarza znalazły się piękne zdjęcia – wspomnienie ŚDM. Zachęcamy do nabywania kalendarzy za dobrowolną ofiarę. Na wielu zdjęciach można rozpoznać twarze parafian.

7.Z radością informujemy, że dziś (25.12) w telewizji Polsat News 2 o godz. 17.00, 21.00 i 23.00 w programie „Wysokie C” można obejrzeć koncert kolęd w wykonaniu naszego parafialnego Chóru. Pani Małgorzacie Sobieszek dziękujemy za przygotowanie całego przedsięwzięcia a wszystkim Chórzystom gratulujemy.

8.Ofiary składane jutro do puszek będą przeznaczone na budowę nowych świątyń w naszej diecezji.

9.Chórek dziecięcy zaprasza wszystkie dzieci, które chcą wspólnie śpiewać w niedziele na Mszy Św. o godz. 11.30 na próbę 31 grudnia o 10.00 w sali domu parafialnego.

10.W sobotę 31 grudnia o godz. 18.00 Msza święta z liturgią dziękczynną na zakończenie roku.

11.Kancelaria w sobotę 31 grudnia nieczynna.

12.Niedziela 01.01.2017 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 13.00 Litania do Najświętszego Imienia Jezus, a po godz. 18.00 – Nieszpory. Parafialna Caritas będzie zbierać do puszek ofiary na działalność charytatywną.