1. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary złożone w minioną niedzielę na budowę kościoła. Dziękujemy też za wszystkie ofiary złożone do puszek na Dzieła Misyjne.

2. W związku z przygotowaniem do Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana i w odpowiedzi na apel biskupów polskich parafia organizuje w dn. 19 listopada pielgrzymkę do Łagiewnik. Uczestnicy pielgrzymki wezmą udział w uroczystościach i proklamacji aktu w sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Koszt wyjazdu ok. 50 zł. Zapisy dziś w zakrystii i w tygodniu w kancelarii.

3. W poniedziałek zapraszamy na ostatnie Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.15. Zapraszamy szczególnie dzieci, które wytrwale uczestniczyły przez cały miesiąc w modlitwie. Będzie niespodzianka.

4. Przypominamy, że zgodnie z naszą parafialną tradycją w Uroczystość Wszystkich Świętych -1 listopada – Msze Święte w naszym kościele odprawiamy o godz. 8.00, 10,00, 11.30 i o 18.00. Natomiast o godz. 13.00 zapraszamy na Mszę Świętą sprawowaną na Cmentarzu w Starej Miłośnie.

4. W Dzień Zaduszny 2 listopada Msza Święta i nabożeństwo za zmarłych z czytaniem wypominków jednorazowych o godz. 18.00 w naszym kościele.

5. Próba chóru we czwartek o godz. 19.00.

6. Klub „Wesoła Rodzina” działający przy parafii, zaprasza w sobotę 5 listopada od 16.30 do 18.30 na Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy dzieci od 0 lat. Gorąco zachęcamy do przebrania się za wybranego Świętego, zarówno dzieci jak i rodziców! Może być to cały strój lub tylko atrybut, rzecz charakterystyczna dla wybranego Świętego lub krótka opowieść o nim. Jednak, aby brak stroju nie był przeszkodą do uczestniczenia w zabawie przygotujemy zestaw do samodzielnego wykonania przebrania. W planie zabawa z animatorem i poczęstunek. Nie prowadzimy zapisów, rodziców dzieci prosimy jedynie o przyniesienie czegoś na nasz stół do wspólnego ucztowania. Dobrowolna składka zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów balu. Bal organizujemy w salce domu parafialnego.

7. W I piątek w godz. 9.00-12.00 księża odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie zakończona Różańcem przed Mszą św. Spowiedź od godz.17.00

8. W I sobotę po Mszy o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlić się będziemy o nawrócenie grzeszników i ocalenie świata od wszelkiego zła. Adoracja zakończy się Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy.

9. W sobotę 5 listopada o 9.00 – wspólna zbiórka liturgiczna Ministrantów i Kandydatów (w kościele).

10. Z racji I niedzieli miesiąca Parafialny Zespół Caritas będzie przeprowadzał zbiórkę ofiar do puszek.

11. W niedzielę 6.11 rozpoczniemy kwartalną zbiórkę deklarowanych podczas kolędy ofiar na kościół.

12. Młodzież gimnazjalną, licealną, studentów zapraszamy na Mszę św. w niedzielę o godz. 18.00. Natomiast Wspólnota Młodzieżowa po Mszy w każdą niedzielę zaprasza a spotkanie w domu parafialnym.

13. Nowych Parafian, czyli rodziny, które wprowadziły się w tym roku prosimy o kontakt z kancelarią. Ułatwi nam to przygotowanie kolędy.

14. Informujemy o włamaniu na parafialną stronę internetową. Strona została zainfekowana i wykorzystywana do rozsyłania spamów o różnej treści. Obecnie strona parafialna została czasowo wyłączona. Trwają przygotowania do zbudowania i uruchomienia nowej strony.